danoBA
22.04.11,15:46
Zdravím Vás, vec sa má tak, že mám zozbierané údaje z ministerstiev o počte zamestnancov, priemernej mzde, technickom vybavení, prevádzkových nákladoch a podobne. Ide o to, že som dostal za úlohu napísať komentár k týmto údajom resp. tabuľkám prečo došlo k zníženiu/zvýšeniu zamestnancom, prečo sa znížili náklady atď. . Poraďte prosím kde by som našiel adekvátne odôvodnenia zmien týchto čísel. Ďakujem, pekný deň.
marjankaj
22.04.11,14:13
Zdravím Vás, vec sa má tak, že mám zozbierané údaje z ministerstiev o počte zamestnancov, priemernej mzde, technickom vybavení, prevádzkových nákladoch a podobne. Ide o to, že som dostal za úlohu napísať komentár k týmto údajom resp. tabuľkám prečo došlo k zníženiu/zvýšeniu zamestnancom, prečo sa znížili náklady atď. . Poraďte prosím kde by som našiel adekvátne odôvodnenia zmien týchto čísel. Ďakujem, pekný deň.

Veď daj sem ten zoznam na poradu. Nebudeš stíhať zapisovať tie komentáre.:rolleyes:
220870
22.04.11,14:19
Nemôže dať má málo príspevkov na vkladanie dokumentov.
marjankaj
22.04.11,15:28
Nemôže dať má málo príspevkov na vkladanie dokumentov.

Čoby nemohol.
CRTL+c skopíruje
a CTRL+v vloží.:cool:
indira
23.04.11,00:03
Pozri údaje a zdôvodnenia v povinne zverejňovaných výročných správach napr. organizácií v zriaďovateľskej pôsobnosti ministerstiev. Čo sa týka zamestnanosti a zdôvodnenia zvýšenia a zníženia, v tom je totálny chaos, presné údaje podľa môjho názoru nemajú ani vedenia ministerstiev jednotlivých rezortov, celkovo vládne v týchto údajoch anarchia. Dôvodom je aj to, že informácie sú roztrieštené na webových stránkach týchto organizácií a neexistuje ani v rámci rezortov centralizácia a štandardizácia IS...
danoBA
25.04.11,11:05
tak tu mám napríklad údaje z MZV- pocet zamestnancov + priemerna mzda
rok
2008 413 1500€
2009 424 1430€
2010 449 1500€