fial
22.04.11,21:26
Prosím o radu, dnes som omylom na ovládači Magio televízie stlačila bohužiaľ neviem aké tlačidlo, no zmizol mi obraz pričom zvuk ide. Obrazovka je čierna, keď prepínam kanály, počuť iba zvuk. Viete mi poradiť, ako vrátiť spať obraz?
ďakujem
sterdo
23.04.11,23:08
Neviem, či je tam taká nejaká funkcia na vypnutie obrazu, ale môže to robiť aj zle zasunutý scart kábel vzadu toho magio boxu.
MarekBranicky
21.10.11,11:58
Dobry den. Musim sa pridat, mam rovnaky problem. Niekedy skratka vypadne obraz. Vsetky kable su pripojene 100%, ziadne nahodne stlacenie tlacitka na ovladaci. Skratka vypadne obraz ale zvuk ide.

Najhorsie je ze nemozem vtedy otestovat pripojenie paraboly k Magio Boxu. Povodne som to daval za vinu parabole, ktora je nainstalovana na stoziari a teda vplyvom vetra sa moze vychylit z optimalnej polohy.

Avsak v tom pripade by mi vypadol aj zvuk a hlavne by som sa mohol dostat do menu Magio Box. Myslim si ze sa jedna o vadu mojho kusu digitalneho prijimaca, ale zjavne nie som jediny. Magio Box mam pripojeny k TV cez HDMI.

Mal niekto podobne problemy?
Mila123
22.10.11,18:59
Dobrý večer
ovládač na magiu je pravdepodobne zanesený, z vnútra, pretože nám nechodia určité tlačidlá.....čo mi odporúčate? kúpiť nový? rozobrať starý a vyčistiť ho? a čím? akým prostriedkom?
Ďakujem.....
arizona
22.10.11,19:29
http://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla/#centrumsluzieb

Tu mate kontakt na centrum zakaznikom, zavolajte tam.

Mam Magio uz 4.rok, ked som mala nejaky problem,vzdy som zavolala na ich bezplatnu linku (do 22hod) a problem sa vyriesil bud hned priamo po telefone,alebo poslali technika /2x mi menili Box za novy/. Vzdy som bola s vybavenim spokojna.

Mate podpisane zmluvy, takze opravy a vymeny mate zdarma.
Takze vyuzite svoje prava .-)
Mila123
22.10.11,19:38
http://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla/#centrumsluzieb

Tu mate kontakt na centrum zakaznikom, zavolajte tam.

Mam Magio uz 4.rok, ked som mala nejaky problem,vzdy som zavolala na ich bezplatnu linku (do 22hod) a problem sa vyriesil bud hned priamo po telefone,alebo poslali technika /2x mi menili Box za novy/. Vzdy som bola s vybavenim spokojna.

Mate podpisane zmluvy, takze opravy a vymeny mate zdarma.
Takze vyuzite svoje prava .-)
jaj...však som to aj čo prvé urobila....pýtajú 19.99 €.....to sa mi za nový nechce dať.....pani na centre bola zlatá a vravela mi, že si mám rozobrať ovládač a vyčistiť...ja som ho aj teraz večer rozobrala....a vyčistila, iba ofúkala....boli tam jemnučké chlpky z naších chlpáčov...a neviem, či môžem dosku, kde sú napájané plošné spoje (či ako sa volajú) môžem niečim ošetriť...napadol ma lieh.......
arizona
22.10.11,19:40
Mas ho odkupeny,alebo iba zapozicany, tj. ci platis mesacne nejaky poplatok?
Mila123
22.10.11,19:41
Mas ho odkupeny,alebo iba zapozicany, tj. ci platis mesacne nejaky poplatok?
mám magio už 4 rok, vlastním ho.....predsa by som využila záruku.....(aj ked bývam v zapadákove, nie som až taká pribrzdená).....
arizona
23.10.11,01:14
mám magio už 4 rok, vlastním ho.....predsa by som využila záruku.....(aj ked bývam v zapadákove, nie som až taká pribrzdená).....
Preco by si mala byt pribrzdena???

Inak, ja som sa to pytala preto,lebo ma prekvapilo, ze od teba pytali 19 €. Ja som doteraz neplatila nikdy nic,ale tiez mi nejak blbne ovladac, chystam sa volat do Tcomu,tak ma zaujimalo,na co sa mam pripravit...;)
KoxXxo
23.10.11,01:58
Normálne to otvor, plošný spoj aj tlačítka z vnútra vyčisti tampónom navlhčeným v niečom takomto (http://www.sos.sk/?str=943). Sprej Ti zostane a časom aj tak treba čistiť všetky ovládače. Robota na 3 minúty.
Mila123
23.10.11,09:57
Normálne to otvor, plošný spoj aj tlačítka z vnútra vyčisti tampónom navlhčeným v niečom takomto (http://www.sos.sk/?str=943). Sprej Ti zostane a časom aj tak treba čistiť všetky ovládače. Robota na 3 minúty.
ďakujem.....pokúsim sa niečo také kúpiť, vyčistiť a o výsledku mojej práce Vás budem informovať.....
ešte raz veľké Ďakujem....