dumap
24.04.11,19:29
ahojte poraďáci, prosím Vás máte niekto skúsenosti s keramickými panvicami? vygooglila som si nejaké informácie, ale väčšinou sú to informácie výrobcov alebo predajcov. mňa zaujímajú skôr skúsenosti používateľov, alebo ak máte niekto informácie o testoch, aby neboli zdraviu škodlivé. ďakujem
jana24355
24.04.11,18:51
Mám ju síce len pol roka, ale som s ňou veľmi spokojná. Nič sa neprichytí, výborne sa umýva. Pozor treba dávať pri miešaní, obracaní a pod. -používať umelohmotné alebo drevené náradie.
dumap
24.04.11,19:04
ďakujem, za odpoveď, viem že sa tu nesmie propagovať žiadny výrobok, ale kupovala si nejakú známu značku tef.. alebo tes....?
endura
03.09.11,13:14
Mám keramickú "zelenú panvicu" od kedy sa začala predávať v SR. Okrem toho že je ťažká, má výhodu dlhého udržania si tepla. Treba s ňou zaobchádzať ako s teflónkou, čiže používať len mäkšie naberačky než kovové, a umývať len šetrne, žiadnou drsnou stranou hubky. Svokrovci ktorí majú tú istú panvicu ale neriešia tú trochu starostlivosti o ňu, ju za rok zničili tak, že obyčajná praženica sa na ňu prilepí tak, že je veľký problém zvyšky z nej odstrániť.
dumap
03.09.11,17:56
ďakujem za odpoved, už som myslela, že sa nikto viac neozve, zatiaľ som si žiadnu nevybrala, lebo by som nerada kúpila niečo čo nefunguje alebo ešte horšie, je zdravotne závadné.
Halli
15.01.12,09:43
Ešte nejaké skúsenosti ??, aj mňa to zaujíma. ďakujem
terezamaria
15.01.12,10:30
Dostala som túto http://www.esogroup1.com/product/keramicka-panvica-smart-cook-ceramic-pan-26-136/ na narodeniny. Nie je zlá, ale kvalitná tefal panvica je podľa mňa lepšia. A to musím povedať, že ju udržiavam ako najlepšie viem. Možno sú aj lepšie značky, neviem to posúdiť. Keramickú by som si sama nekúpila.
Mária27
24.01.12,13:49
U nás je keramická tefal panvica najpoužívanejšia zo všetkých.
Badbond
08.04.12,08:26
A chcem sa spýtat? Napriklad topeničky môžem na nej robit? ps: rezne idu na nej robit super! Mam keramicku tescoma-Pekny den prajem.