elektrikarpeter
25.04.11,14:35
Dobrý deň.
Mám záujem otvoriť v našej obci bazár,kde by som predával použitý,ale príležitostne aj nový tovar.Ide o priemyselný tovar,stroje.Poloha je výhodná,takže o klientelu obavy nemám.Musím sa však čím skôr rozhodnúť,či mám do toho ísť.
Neviem robiť s registračnou pokladňou,neviem,akú agendu musím viesť,aké účtovníctvo,čo s DPH,či musím byť platcom,aké zmluvy s dodávateľmi mám uzatvárať,aká forma predaja by bola najjednoduchšia.Som ochotný sa to všetko naučiť,len neviem kde.Zákony sú dosť nezrozumiteľné.
Akákoľvek rada čo sa bazáru týka by mi veľmi pomohla.Živnosť na maloobchod aj veľkoobchod,aj keď nevyužitú,zopár rokov mám.
Ďakujem.
220870
25.04.11,12:42
V Bánovciach jeden taký bazár funguje a veľmi dobre im to ide.
elektrikarpeter
25.04.11,14:03
V Bánovciach jeden taký bazár funguje a veľmi dobre im to ide.

Tiež som toho názoru,že by to malo ísť.Škoda,že nemám známeho s bazárom.Tam by bola v budúcnosti možná spolupráca.
Szalay Zima Ingrid
08.11.11,10:05
Dobry den, "elektrikarpeter"...predpokladamm ze ten bazar ste si uz zalozili.... rozmyslam aj ja o otvoreni bazaru, aky je postup, resp ako to funguje,ak som platca DPH...
dakujem za info
Ingrid
Namislena
04.01.18,06:58
Zdravim Vas vsetkych ,,,,,,
Pan elektrikarpeter poprosila bi som o pomoc ,,,rada bi som si otvorila bazar no nemam ani sajnu ako zacat,aky je postup? Nie som platca DPH,,

Szalai Zima Ingrid vy ste si uz zalozila bazar? Ak ano ako ste postupovala?poradite
Budem vdacna za kazdu radu dakujem

Janett