petyuka
25.04.11,14:53
v spálni sa nám začala vydúvať podlaha, v noci aj praská akoby po nej niekto chodil. vedel by nám niekto poradiť ako by sa to dalo napraviť?? dá sa s tým niečo urobiť??????
220870
25.04.11,12:57
Odrezať z krajov podlahy cca 1 cm, po celom obvode izby.
alaya1
11.07.11,17:35
Chcela by som sa opytat, ci sa da montovat plav.podlaha na povodne parkety? No tie parkety boli montovane pred 40 rokmi, ked sa staval nas bytovy dom.vybarat ich namema naladu, ani chut.
peterkos2
11.07.11,17:52
Chcela by som sa opytat, ci sa da montovat plav.podlaha na povodne parkety? No tie parkety boli montovane pred 40 rokmi, ked sa staval nas bytovy dom.vybarat ich namema naladu, ani chut.
A to máš tie parkety také zničené?Ja by som ich vybrúsil a nalakoval.Dávať na taký super materiál studenú plávajúcu je hriech.Toť môj názor
alaya1
11.07.11,17:55
No, asi pred 40 rokmi im bolo suma fuk, ako to vyzera. Mna len zaujima, ci sa to da.predsa len parkety pracuju.A v druhom rade, nalakovane parkety sa mne osobne nepacia.
220870
11.07.11,18:43
Dá sa to v pohode, ale pod vami v byte nesmie byť pivnica.Ale obývaný vykurovaný byt.
alaya1
11.07.11,19:11
dakujem pekne, je tam byt. No ci vykurovany, v zime mi to tak nepride....
DrPepper
13.07.11,17:43
Chcela by som sa opytat, ci sa da montovat plav.podlaha na povodne parkety? No tie parkety boli montovane pred 40 rokmi, ked sa staval nas bytovy dom.vybarat ich namema naladu, ani chut.
ja som to tak doma spravil a nemam s tym ziadne problemi a dokonca som tym aj trochu odhlucneny od susedou podomnou lepsie povedane oni od nas, lebo ked dcerka zacne skakat, ale ved si to viete predstavit. len poriadne vycistite tie parkety a hlavne okolo murov tam je neskutocne bordelu. manzelka sa nevedela dovisavat.