babicka1
25.04.11,16:24
ahoj potrebovala by som poradit máme velký balkon asi 5krát 8 na poschodí teraz sme tam menili ipu starú sme vyhodili ,lebo zatekalo,na spodu bola škvára teraz sme tam dali dosky a pokryli dva krát ipou ale nemôžem tam dat stoličky tie sa musia na niečo položit lebo sa zarývajú do tej ipy chceli sme tam dat umelú trávu na spodok ,ale neviem či by to zase nejak neublížilo ipe,či by sa tam nezdržovala voda ,lebo balkon je otvorený nekritý nejaká podlaha na to by stála moc investícií nevedeli by ste mi poradit čo by som mohla dat na tú ipu aby to nebolo moc finančne náročné?má niekto s takým niečim skúsenosti dakujem za rady
220870
25.04.11,15:01
Obyčajnú IPU ste tam dúfam nedali.Najjednoduchšie asi poterový beton ,môže byť ľahčený stačí 4 cm.Neviem nepíšete či to treba zatepľovať.Na jeden takýto balkón sme montovali vymývané dlažby.Je možné aj zámkové
babicka1
25.04.11,15:10
dávali sme kamienkovú,na spodok išla obyčajná zateplovat netreba ale dlažbu sme nechceli aby to nebolo tažké ,keby sa to dalo niečim natriet nejakou živicou alebo čím čo by stvrdlo