ondrei
26.04.11,16:34
spravodajsko - spoločenský portál s24.sk. Dátum vzniku 1.2.2011. stránky majú zisk cca 300€ mesiac. Monetizácia formou bannerovej reklamy presahujúca 1500€ podľa aktuálneho cenníku. Návštevnosť cca 40000UIP. Potreba venovať sa propagácii a zápisu do katalógov.
Cena navrhnite.
Dalsie info na ondreiko@seznam.cz
ivka70
26.04.11,14:47
To mi chces povedat, ze portal, ktory existuje necele 3 mesiace, sa da oznacit za prosperujuci???
Vies zarucit, ze po pociatocnom navale zaujem neupadne az na minimum ????
durisovad
26.04.11,14:56
Preco predavas, ked tak dobre prosperujes?
ondrei
26.04.11,15:24
podla mojich meradiel ho povazujem za prosperujuci...ci upadne alebo neupadne zavisi cloveka ktory sa o to bude starat...
ondrei
26.04.11,15:25
odchadzam do cudziny
ivka70
26.04.11,15:30
odchadzam do cudziny

a to ako suvisi? z cudziny sa neda starat o portal?
blavaciko
26.04.11,16:16
podla mna velmi velka chyba designu stranky je prilis velka reklama zobrazovana ci v zahlavi alebo na pravej strane...
na mojom netbooku s obrazovkou 10,4 '' zabera pri nacitani uvodnej stranky bez scrollovania reklama cca 75% plochy monitora...
okrem toho framy? to myslis vazne??? to sa na ten zlavosvet neda normalne presmerovat bez toho aby pouzivatelia s malymi monitormi museli scrolovat takmer uplne na vsetky strany?

Okrem toho si myslim, ze spravodajsky portal, ktory len nejakym sposobom doslova kopiruje texty ineho spravodajskeho portalu este aj so spatnym odkazom nie je zrovna skvela myslienka...
dragan.michal
26.04.11,17:04
jeden z najhorších webov čo sa umiestnenia reklamy týka. Header zaberie minimálne 25% plochy. Na 15 placovom monitore nevidím ani časť po vyhľadávanie. Potom zas nejaké články a zas drb reklama na celý pás. Pätička zas celý pás. To je viac ako 50% plochy len reklama. Ak hento zarobí 300 eur mesačne tak klobuk dolu
padro
26.04.11,17:23
toto ked niekomu predas tak ho posli aj za mnou, tiez s nim urobim nejaky dobry biznis :D :D
dragan.michal
26.04.11,17:36
to by si mu mohol predať Tvoj eshop za 1 mega :)
vedec
26.04.11,17:57
A podľa čoho vieš aka je naštevnosť??? Máš nejake štatistiky??? A beží to na AlejTech CMS..koľko si zaplatil za tento systém??? lebo je to hnus po grafickej stránke...to s24.sk ma byť akože logo???? to nemysliš vážne...Wordpress by bol lepšiiiiii ak by si dal jednoduchu šablonu...
A keby si sa pozrel na tu grafiku ktoru propaguju tak aspon tak ma správna grafika vyzerať...nie ako tá tvoja..a to sa nevyjadrujem o tom ostatnom..o ktorom sa vyjadrili tuna vyššie