Marek166
26.04.11,18:21
Dobrý deň, ahoj.

Mame internetovy obchod na platforme PRESTASHOP (verzia 1.3.6).

Prestashop sam vytvara pri objednavkach faktury, tieto faktury su nam ale nevyhovujuce hlavne z dovodu ze sme neplatci DPH.

Potrebujeme odstranit udaje o prepoctoch DPH a taktiez vlozit adresu dodavatela (teda nasu) do lavej hornej casti faktury.

Navyse pri zadani akehokolvek kodovania textu nam nikdy nekoduje spravne pismena č a ľ.


Vedel by nam s tym niekto pomoct?

Pre ilustracu prikladam link s obrazkom nevyhovujucej automatickej a vzorovej spravnej faktury:

http://junkride.sk/odveci/faktury.jpg

Ďakujem.
blavaciko
26.04.11,16:31
zrejme potrebujete editovat subor classes/PDF.php
ak sa nevyznate v php, prenechajte to niekomu pokrocilejsiemu :)
Marek166
26.04.11,16:42
zrejme mate pravdu, uz som sa do toho pozeral a moje znalosti php su minimalne takze tazko...

nasiel som uz aj jednu prerobenu:
http://prestashopcesky.cz/pdf-faktury-v-cestine-pro-1-3-2/

ale skusal som to zaviest a nefungovalo, pravdepodobne bol problem s inymi verziami
blavaciko
26.04.11,16:58
s prestashopom osobne nemam priamo skusenosti co sa tyka zasahov do systemu, takze zatial nemam pretudovanu strukturu...
kazdopadne, upravit by to slo, takze snad sa najde niekto kto vam pomoze aj zadarmo :)
blavaciko
26.04.11,17:03
Skuste nastavit v hlavnych nastaveniach obchodu, ze nie ste platci DPH, podla zdrojaku by to mal byt obchod schopny rozpoznat.

Pripadne skuste subor classes/pdf.php nahradit suborom, ktory prikladam.

POVODNY SUBOR SI PREDTYM PORIADNE ZALOHUJTE!!!

prikladanie php suborov tu nie je povolene, preto je subor zazipovany
Marek166
27.04.11,17:49
V nastaveniach eshopu nieje nic take ako nasavenie ci sme alebo niesme platci DPH.

Dakujem za subor, ale nefunguje, pravdepodobne je na inu verziu prestashopu.
blavaciko
27.04.11,18:12
Nainstaloval som si prestashop a nasiel nastavenie dane
v administracnom rozhrani treba ist do zalozky "platby" a dalej do "dane", resp. Payment --> Taxes

uplne dole potom najdete "Vlastnosti dane", tam v kolonke "povolit dan" dajte nie.
Tovar zobrazuje bez DPH, takisto aj fakturu mi vytlacilo bez DPH.

priamy link pre moju verziu je www.vasobchod.sk/admin/index.php?tab=AdminTaxes