Boris86
27.04.11,07:43
Zdravim potreboval by som poradit mam moznost prenajat si stanok na namesti len neviem co predavat premyslal som nad cukrovou vatou a inymi sladkostami .Najom je 225 eur a mesto ma cca 60 tisic obyvatelov prosim poradte mi.
Dantess
27.04.11,06:15
sú v blízkom okolí nejaké iné stánky ?
terezamaria
27.04.11,06:20
Zdravim potreboval by som poradit mam moznost prenajat si stanok na namesti len neviem co predavat premyslal som nad cukrovou vatou a inymi sladkostami .Najom je 225 eur a mesto ma cca 60 tisic obyvatelov prosim poradte mi.
Ja by som volila osúchy a nealko nápoje. Stačia Ti štyria zamestnanci, dvaja jedna smena, dvaja druhá. Pokiaľ to chlapci budú vedieť robiť a osúchy budú chutné a výber rôzny, tak tam máš radu stále. Samozrejme aj dievčence pri okienku musia byť šikovné, s úsmevom na tvári.:)
srska
27.04.11,06:23
Ja by som volila osúchy a nealko nápoje. Stačia Ti štyria zamestnanci, dvaja jedna smena, dvaja druhá. Pokiaľ to chlapci budú vedieť robiť a osúchy budú chutné a výber rôzny, tak tam máš radu stále. Samozrejme aj dievčence pri okienku musia byť šikovné, s úsmevom na tvári.:)
a s veľkým V vpredu na tričku:D potom langoše pôjdu eňo - ňuňo:)
terezamaria
27.04.11,06:29
a s veľkým V vpredu na tričku:D potom langoše pôjdu eňo - ňuňo:)
No, pokiaľ langoše nebudú " výborné ", nepomôže V-čko ani po pupok. :):):) Hoci, ktovie?;)
srska
27.04.11,06:48
a stánok nech je na úrovni. nie ako na obr.

foto: srska
Boris86
27.04.11,07:21
Su ale ponukaju ovocne stavy a pekarenske vyrobky
Boris86
27.04.11,07:23
Dakujem skusim to ale problem bude ze tam budem predavat zo zaciatku ja
terezamaria
27.04.11,08:33
Dakujem skusim to ale problem bude ze tam budem predavat zo zaciatku ja
Predávať môžeš, hlavne nech Ti bude mať kto vyrobiť kvalitné posúchy.
Až sa teda na tie posúchy dáš.

Keď si predstavím v Partizánskom na námestí stánok s posúchmi, kde je stále, ale stále rada zákazníkov,ktorá ale ubúda veľmi rýchlo, lebo šikovná kočka pri okienku je veľmi zručná a plní a balí tie osúchy jedna radosť. Naozaj sú kvalitné a dobré.
A vôbec neprestali tam tí ľudia stáť, ani keď otvorili ďaľší stánok s hamburgermi, hranolkami a inými " dobrotami " rýchleho občerstvenia. :)
Boris86
27.04.11,10:57
Predávať môžeš, hlavne nech Ti bude mať kto vyrobiť kvalitné posúchy.
Až sa teda na tie posúchy dáš.

Keď si predstavím v Partizánskom na námestí stánok s posúchmi, kde je stále, ale stále rada zákazníkov,ktorá ale ubúda veľmi rýchlo, lebo šikovná kočka pri okienku je veľmi zručná a plní a balí tie osúchy jedna radosť. Naozaj sú kvalitné a dobré.
A vôbec neprestali tam tí ľudia stáť, ani keď otvorili ďaľší stánok s hamburgermi, hranolkami a inými " dobrotami " rýchleho občerstvenia. :)
Ak sa mozem spytat kolko taky posuch stoji ? a robia sa aj plnene alebo len suche?
terezamaria
27.04.11,11:06
Ak sa mozem spytat kolko taky posuch stoji ? a robia sa aj plnene alebo len suche?

Keď pôjdem okolo, tak Ti to pozriem presne, ale väčšinou sa pohybujú okolo 1 eura, teda tie plnené. Popíšem si kombinácie a napíšem Ti to, možno to bude aj zajtra.:)

Predávajú len potreté cesnakom alebo bez neho, potom s kyslou smotanou, strúhaným syrom, kečupom, tatárskou, treskou, feferónovým šalátom,zeleninou na kapustovom podklade, jednoducho rôzne kombinácie.
Všetko majú nachystané vo veľkej priesvitnej chladničke, keď sa niečo
minie " pri ruke ", hneď vyberú ďaľší kus.
Pri odbere 5 kusov, šiesty prázdny je zdarma.