Aly20
27.04.11,09:13
Dobrý deň,chcela by som sa poradiť čo všetko bol náš advokát povinný urobiť vo veci zmeny sídla spoločnosti. On iba nahlásil na Daň.úrade a Obchodnom registri. No prišla nám pokuta za nenahlásenie na Živnostenský úrad. Vo faktúre za právne služby máme že nám faktúrujú za korporátne zmeny. Boli povinní nahlásiť zmenu sídla aj na Živnostenskom úrade? Ďakujem za radu
dana9
27.04.11,07:21
imho, urcite to mal nahlasit aj na zivnost,

ostatne oznamenia - posta, banky a a podobne by som uz brala ako ze si to ma spolocnost zabezpecit sama, ale register a zivnost su take "pravne veci" a hlavne spolu uzko suvisia
Aly20
27.04.11,07:24
no ved to som si myslela aj ja
Economic
27.04.11,16:00
Dobrý deň,chcela by som sa poradiť čo všetko bol náš advokát povinný urobiť vo veci zmeny sídla spoločnosti. On iba nahlásil na Daň.úrade a Obchodnom registri. No prišla nám pokuta za nenahlásenie na Živnostenský úrad. Vo faktúre za právne služby máme že nám faktúrujú za korporátne zmeny. Boli povinní nahlásiť zmenu sídla aj na Živnostenskom úrade? Ďakujem za radu

Spoľahlivý poskytovateľ služby by mal urobiť komplet servis. Ja to mojim všetkým klientom tak robím práve preto, aby nedostali zo ŽR žiadnu pokutu. Je to v cele balíka služieb... Ja by som to vymáhala od právnika. Dobrý právnik musí vedieť, že to treba ohlásiť aj na živnostenský úrad. Inak je to nejaký pokútny právnik ak to nevie. /Bez urážky a ešte kto vie koľko zhrabol peňazí/
Aly20
28.04.11,05:42
no ideme dnes volať tak som zvedavá čím sa zas bude vykrúcať a k tomu kolko "zhrabol" sa radšej nejdem vyjadrovať :-(