goddess16
27.04.11,14:40
Raz som videla v televizii film. Bol o tomto...
Neviem celkom presne preco ale ked mal jej syn tak 4 roky tak sa stratil. A potom neskor asi za 10 rokov myslim ze uz byvala inde tak byval o par domov dalej jeden chlapec mal 14nast(cize v tom veku ako mal byt jej syn) a on jej chodil pomahat kosit travu a vselico. Najprv nevedela ze to je on, zacala si ho poriadne vsimat, ale neskor zacala potom patrat a zistila ze je to ten jej syn. A potom nakoniec sa vratil ku nej.. Ten chlapec bol taky mensi mal cierne kratsie vlasy.
otázka
29.04.11,08:24
Myslím, že sa to volalo Stratený v mori.
Marína
29.04.11,09:22
iriska
25.05.11,19:14
Ja by som potrebovala poradiť názov filmu - bol o nejakom vrahovi, ktorý hnusným spôsobom vraždil ľudí a zameral sa aj na dve ženy, jednu myslím zabil a druhú na konci naháňal a zranil..., ale tým vrahom bolo vlastne druhé "ja" tejto ženy.
Ak si niekto spomeniete, ďakujem :)
Chobot
25.05.11,23:32
Ja by som potrebovala poradiť názov filmu - bol o nejakom vrahovi, ktorý hnusným spôsobom vraždil ľudí a zameral sa aj na dve ženy, jednu myslím zabil a druhú na konci naháňal a zranil..., ale tým vrahom bolo vlastne druhé "ja" tejto ženy.
Ak si niekto spomeniete, ďakujem :)

SLovenský názov bol Noc s nabrúsenou britvou, originálny názov Haute tension. Tu je trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=Nrp0WVNdk74

a tu info o filme:

http://www.imdb.com/title/tt0338095/

Videl som ho asi pred 2 rokmi, je to dosť ťažký film a najmä brutálny. Nedoporučujem deťom a slabším povahám....:rolleyes::rolleyes::D
arizona
26.05.11,04:26
Hrozne davno davali v TV film o zruteni lietadla niekde v amazonskom pralese. Prezila iba jedna dievcina. Mala blond vlasy.
Ked sa po zruteni lietadla prebrala,sedela na zemi a vyberala si z noh nejake cerviky. To mi utkvelo z toho filmu v pamati.
Nespomenie si nahodou niekto,aky to bol film?
Paula
26.05.11,04:36
Hrozne davno davali v TV film o zruteni lietadla niekde v amazonskom pralese. Prezila iba jedna dievcina. Mala blond vlasy.
Ked sa po zruteni lietadla prebrala,sedela na zemi a vyberala si z noh nejake cerviky. To mi utkvelo z toho filmu v pamati.
Nespomenie si nahodou niekto,aky to bol film?


Tiež by som rada vedela, približne si spomínam : Zázraky sa ešte dejú.
otázka
26.05.11,04:48
arizona
26.05.11,07:31
DAKUJEM !!!! Je to ono.

Bala som sa,ze z toho mojho kratkeho opisu deja si asi nik nespomenie :-)))
ZlaticaB
27.05.11,06:40
Ja si tiež spomínam na ten film - Zázraky sa dejú - videla som ho veľmi dávno a presne ten obraz mi utkvel s pamäti ako dievčina sedela na zemi a vyberala si z nohy červy. Tiež si pamätam ako hľadala v lese ten najmenší potôčik lebo v detstve jej niekto (už neviem kto ) hotovil, že ak sa niekedy stratí musí hľadať nejaký potôčik a ísť po jeho toku pretože malý potôčik sa vlieva do väčšieho a väčší do väčšieho a ten najväčší do mora a pri mori sú aj ľudia...
Bionda
27.05.11,10:09
ten hore uvádzaný film - nie je stratení na mori- ten menovaný film- to mama uvidí na filme z dovolenky od priateľov chlapca, ktorý bude prenajímať lode s kurzom potápania.....
.. ale ten film, ktorý zadávateľ spomína- to je iný - tiež sa mi čosi zdá, ale určite nie - stratení na mori...
pajon1
27.05.11,15:17
ten hore uvádzaný film - nie je stratení na mori- ten menovaný film- to mama uvidí na filme z dovolenky od priateľov chlapca, ktorý bude prenajímať lode s kurzom potápania.....
.. ale ten film, ktorý zadávateľ spomína- to je iný - tiež sa mi čosi zdá, ale určite nie - stratení na mori...
Beth (Michelle Pfeiffer) je jako mnohé jiné matky – hluboce miluje své tři děti, ale někdy je zcela zahlcena starostmi, protože spojit péči o rodinu s prací úspěšné fotografky není snadné. Jednoho dne však na ni i na její nejbližší dopadne jako úder blesku tragická událost. Tříletý syn Ben zmizí na ulici beze stopy. Jak plynou dny a chlapeček není k nalezení, propadá se Beth stále hlouběji do svého zoufalství. Pocit viny a neutěšitelný smutek ji vzdaluje manželovi, staršímu synovi i dceři. Trvá dlouho, než se rodině podaří znovu navázat zpřetrhané pouto vzájemných vztahů. A pak, po devíti letech, zaklepe na dveře hoch ve věku ztraceného Bena. Je to náhoda nebo by to mohl být on?
V roce 1988 měla Beth Cappadora všechno, co si žena může od života přát. Práci úspěšné fotograf-ky, která ji bavila, hezký dům, spokojené manželství s restauratérem Patem a třemi dětmi. Poněkud nerudným sedmiletým Vincentem, rozesmátým tříletým Benem a malinkou Kerry. Jenže pak se s dětmi vydá do Chicaga na sraz své střední školy a když na okamžik nechá syny o samotě v přeplně-né hotelové hale, aby se mohla zapsat, Ben zmizí. Místní policie se pustí do rozsáhlého pátrání, za-pojí se i televize a tisk, veškeré snahy jsou však marné. Po chlapci se nenajde ani stopa. Beth se nedokáže se ztrátou smířit a po návratu domů, se zhroutí a propadne do hluboké deprese. Trvá devět let, než se rodina z tragické ztráty alespoň trochu vzpamatuje. Píše se rok 1997 a Beth s rodinou opustila Madison ve Wisconsinu a přestěhovala se do Chicaga.
Pat se chystá společně s otcem otevřít restauraci, Beth znovu začala pracovat. V okamžiku, když už se zdá, že se snad i Beth dokázala se ztrátou vyrovnat, zazvoní u dveří kluk ze sousedství a nabídne se, že poseká trávník. Představí se jako Sam, šokovaná Beth je však přesvědčena, že vidí svého ztraceného Bena. Podoba je vskutku zarážející a ženě se podaří přesvědčit policii, aby chlapce a jeho rodinu prošetřili. Vyjde najevo, že chlapec je skutečně ztracený Ben. Policistka Candy Bliss, která má případ na starosti, se společně s Beth obrátí na chlapcova otčíma George Karrase, z jehož výpovědi vyplyne, že malého Bena unesla psychicky narušená žena, Bethina bývalá spolužačka, která se pak provdala za George. Když později spáchala sebevraždu, vychovával George chlapce sám. Beth chce samozřejmě svého syna zpátky, jenže chlapec má rád svého nevlastního otce, stejně jako on jeho. Problém je také s Vincentem, který se měl tenkrát o malého Bena postarat a dával si celé ty roky za jeho zmizení vinu.
otázka
01.06.11,11:32
ten hore uvádzaný film - nie je stratení na mori- ten menovaný film- to mama uvidí na filme z dovolenky od priateľov chlapca, ktorý bude prenajímať lode s kurzom potápania.....
.. ale ten film, ktorý zadávateľ spomína- to je iný - tiež sa mi čosi zdá, ale určite nie - stratení na mori...

Film sa volá Ztracení v moři, je z r.1999:

http://www.csfd.cz/film/16697-ztraceni-v-mori/
pato1358
26.12.11,19:17
Dobrý večer,
chcel by som sa spytat ci neviete nazov tohto filmu. je to pravdepodobne nemecky triler najviac +-10 rokov stary. je dvojdielny. V blizkosti popisem dej: Na zaciatku je svadba. Potom ide zena s muzom (on bol pilot alebo staward, neviem presne) na savdobnu cestu niekde do vily na utese pri mori niekde v ??mexiku??. vecer sa opiju a muz nafinguje svoju vrazdu(vtedy ani divak nevie kto ho "zabil"). ked sa rano zena zobudi zisti co sa pravdepodobne stane. je zatknuta, a odsudena do vazenia niekde v pusti. S tade ju dostane policajt. utekaju spolu. na konci prveho dielu ich nahana policia, zena naskoci na cln a z clna vidi ako toho policajta zabiju ti policajti co ichg nahanali. v druhej casti sa zena dozveda ze v skutocnosti policajt nieje mrtvy ale podplatil ich. on to spravil kvoli jej bezpecnosti aby si myslela ze je mrtvy. zena sa dostane domov a zistuje ze jej muz v skutocnosti nieje mrtvy ale on sam nafingoval svoju vrazdu. zena zistuje ze jej dieta ktore dala kamaratke aby jej ho postrazila ked bude na svadobnej ceste ma este stale ta jej kamaratka a ze ona zije s jej "mrtvym" manzelom. policajt (oni sa spolu stretli ked priletela z ?mexika?) ktory jej pomohol z vazenia jej pomaha v tom aby ziskala svoje dieta spat. nakonci jej muz, ktory zije s jej kamaratkou zomiera pred jej ocami v aute.

toto by bol strucny obsah

Bol by som velmi rad keby mi niekto napisete ako sa tento film volá. ĎAKUJEM
Nella_2
27.12.11,09:09
Dvojnásobné obvinenie?

http://filmoteka.sk/date/2011/11
alla66
27.12.11,09:54
Dvojnásobné obvinenie?

http://filmoteka.sk/date/2011/11

Dej je skoro rovnaký, ale nie je to Dvojité obvinení.....


Jeho hlavnou postavou je žena ktorej muž zinscenuje svoju vraždu aby ju dostal do väzenia, čo sa mu aj podarí a taktiež získa aj ich syna. Po pár rokoch strávených za mrežami Libby, ktorú hrala Ashley Judd prepustia a dajú do nápravného centra aby sa mohla začleniť do normálneho života. Ale ona sa rozhodne spáchať zločin za ktorý bola odsúdená. Po úteku ju začne hľadať šéf nápravného centra - Travise Lehmana (Tommy Lee Jones), ktorý jej nesôr začne pomáhať. Naháňačka s časom sa začína...



Za ten istý čin nemôžete byť odsúdení dvakrát...
sito
27.12.11,10:21
Za ten istý čin nemôžete byť odsúdení dvakrát...



Vždy je niečo prvý krát. Musí spáchať čin, prvý krát, trestný. Ak súd uzná, že je nevinný, môže čin zopakovať, akože prvý krát. Aj sériu. Nikto netrestá ten súd za to čo uzná, rozhodne, prvý krát, aj keď mu dal znovu možnosť zabíjať. V dejinách sú aj oslavovaní, aj zatracovaní. V budúcnosti???
zk24
27.12.11,10:28
Ahojte,

vidim že ste tu niektorí majstri vo filmoch, tak skusim aj ja:

Hlavnými postavami su teenageri, tipujem okolo 15 rokov. Je tam jedna brunetka, ktorá je trošku psychicky narušená. Najde v lese nejaký bunker, pod zemou, dole sa ide rebrikom. Zavola tam svojich kamaratov (priblizne troch a viac), ukazat im to, ale ona ich tam nakoniec zavrie. Jedna z tych uvaznenych tam zomrie, a už neviem dalej ci ju nakoniec aj nezacnu jest od hladu... a ani neviem ako to skoncilo... Pamatam si iba tento usek o tom, a rada by som to videla cele este raz.

Dakujem.
kezeso
27.12.11,13:31
zk24
28.12.11,06:46
Anoooooooooo, myslím že to bude ono... dakujem :) Fakt ste tu majstri :)
pato1358
28.12.11,17:11
Dobrý večer,
chcel by som sa spytat ci neviete nazov tohto filmu. je to pravdepodobne nemecky triler najviac +-10 rokov stary. je dvojdielny. V blizkosti popisem dej: Na zaciatku je svadba. Potom ide zena s muzom (on bol pilot alebo staward, neviem presne) na savdobnu cestu niekde do vily na utese pri mori niekde v ??mexiku??. vecer sa opiju a muz nafinguje svoju vrazdu(vtedy ani divak nevie kto ho "zabil"). ked sa rano zena zobudi zisti co sa pravdepodobne stane. je zatknuta, a odsudena do vazenia niekde v pusti. S tade ju dostane policajt. utekaju spolu. na konci prveho dielu ich nahana policia, zena naskoci na cln a z clna vidi ako toho policajta zabiju ti policajti co ichg nahanali. v druhej casti sa zena dozveda ze v skutocnosti policajt nieje mrtvy ale podplatil ich. on to spravil kvoli jej bezpecnosti aby si myslela ze je mrtvy. zena sa dostane domov a zistuje ze jej muz v skutocnosti nieje mrtvy ale on sam nafingoval svoju vrazdu. zena zistuje ze jej dieta ktore dala kamaratke aby jej ho postrazila ked bude na svadobnej ceste ma este stale ta jej kamaratka a ze ona zije s jej "mrtvym" manzelom. policajt (oni sa spolu stretli ked priletela z ?mexika?) ktory jej pomohol z vazenia jej pomaha v tom aby ziskala svoje dieta spat. nakonci jej muz, ktory zije s jej kamaratkou zomiera pred jej ocami v aute.

toto by bol strucny obsah

Bol by som velmi rad keby mi niekto napisete ako sa tento film volá. ĎAKUJEM
lujza.j
28.12.11,17:25
verads
29.12.11,02:51
Úžasné, ja len žasnem aký sú tú na porade skvelý ludia. Úprimná vdaka.
AdaMtiM
29.12.11,05:48
Niekedy pred 10timi rokmi bežal na Nove tuším /neviem presne už stanicu/ seriál : boli to 3 páry , volalo sa to nejako "Šesť v tom" alebo podobne , dej sa odohrával v podstate iba o týchto šiestich ľuďoch - ich vzťahoch , láske, bežnom živote, tuším časom niektorý pár čakal aj bábatko.... veľmi rada by som si to ešte niekedy pozrela, bolo to také zo života, ale keďže to nie je film ale televízny seriál, už ho asi nevypátram, ale možno si niekto spomenie.
Nella_2
29.12.11,09:37
AdaMtiM
29.12.11,11:39
No áno, to bude ono, len či sa to dá aj niekde kúpiť celá tá séria má 35 častí ... a dík za linku.
verads
29.12.11,20:16
Skúsim aj ja , i ked neviem presne už ako to bolo , len viem , že tam hrala Boni Bianco a Kim Rossi Stuart (http://www.porada.sk/w/index.php?title=Kim_Rossi_Stuart&action=edit&redlink=1) chala sa volal v tom filme misícius ,bol to romanticky film ,zalubený. Viem , podla tochto asi tažko a ani si nerorobim nádej ,že by to niekto vedel. Tú pesničku ktorá tam išla hrávaju často v rádiu , ale neviem ani tej skladby názov. Film je starý hádam aj 15 rokov no neviem presne ...
Meggi 1
29.12.11,20:39
Skúsim aj ja , i ked neviem presne už ako to bolo , len viem , že tam hrala Boni Bianco a Kim Rossi Stuart (http://www.porada.sk/w/index.php?title=Kim_Rossi_Stuart&action=edit&redlink=1) chala sa volal v tom filme misícius ,bol to romanticky film ,zalubený. Viem , podla tochto asi tažko a ani si nerorobim nádej ,že by to niekto vedel. Tú pesničku ktorá tam išla hrávaju často v rádiu , ale neviem ani tej skladby názov. Film je starý hádam aj 15 rokov no neviem presne ...
Nie je to film Cinderella '80?
Pieseň sa volá Stay.

http://www.youtube.com/watch?v=6q48BSPFzEg
zk24
29.12.11,21:10
Si si ista ze tito dvaja herci? V databaze filmov som ich nenasla v ani jednom spolocnom filme...
Meggi 1
29.12.11,21:22
Meno Kim Rossi Stuart, ani mne tam nesedí.
Všade sa uvádza zostava Bonnie Bianco a Pierre Cosso...v prípade, že Cinderella '80 je ten film, ktorý verads hľadá..mohol by to byť ten film, lebo v ňom je hlavnou postavou Mizio...uvidíme, čo povie verads..
arizona
29.12.11,21:25
Skúsim aj ja , i ked neviem presne už ako to bolo , len viem , že tam hrala Boni Bianco a Kim Rossi Stuart (http://www.porada.sk/w/index.php?title=Kim_Rossi_Stuart&action=edit&redlink=1) chala sa volal v tom filme misícius ,bol to romanticky film ,zalubený. Viem , podla tochto asi tažko a ani si nerorobim nádej ,že by to niekto vedel. Tú pesničku ktorá tam išla hrávaju často v rádiu , ale neviem ani tej skladby názov. Film je starý hádam aj 15 rokov no neviem presne ...
film sa vysielal u nas pod nazvom CINDY
http://www.csfd.cz/film/95096-cindy/

http://www.youtube.com/watch?v=bRmtWri_tP0
verads
29.12.11,22:30
:-) Ano, je to tento film , tak som sa v hercoch splietla ale vy ste mi aj tak vedeli pomôct. Je to film mojej mladosti Dakujem
Valcake
29.12.11,23:13
...ahojte, ja by som veľmi rada videla už tu spomínaný film: Zázraky sa dejú, ale neviem odkiaľ by som to mohla získať. Vedeli by ste mi v tom pomôcť? Díky
verads
30.12.11,00:12
...ahojte, ja by som veľmi rada videla už tu spomínaný film: Zázraky sa dejú, ale neviem odkiaľ by som to mohla získať. Vedeli by ste mi v tom pomôcť? Díky


skus odtialto .http://www.ulozto.sk/3865927/zazraky-sa-deju-avi
Valcake
31.12.11,21:29
...verads....Srdečná vďaka!!!
lujza.j
31.12.11,21:41
to je ten film čo si tie červy vyberala z rany?
Valcake
31.12.11,23:42
..áno...;)
luja5
01.01.12,17:40
Ahojte, potešila ma táto téma, lebo aj ja už dlhšie bez úspechu pátram po názve jedného filmu, tak možno poraďáci-pamätníci pomôžu. Malo by ísť o japonský film, ktorý dávali v čs. televízii v lete 1980. Popis deja je s ohľadom na odvtedy dlhý čas približný, len čo si matne pamätám.
Mladý, nadaný a úspešný japonský klavirista si má zobrať dievča z vyššej spoločnosti. Klavirista, ktorý o skutočnom otcovi nevedel, časom zistil, že jeho skutočný otec je malomocný. Dal ho zabiť (alebo ho sám zabil?), aby sa to nikto nedozvedel, lebo by ho vyššia spoločnosť ako dieťa malomocného neprijala a odvrhla. Priebeh filmového deja sa odvíja počas koncertu klaviristu, s veľmi peknou hudbou. Pri hraní klavirista spomína na svoj život, ako prišiel na to, kto a kde je jeho skutočný otec, čo to u neho vyvolalo, čo urobil ... hudobným prejavom vyjadruje svoje pocity a emócie.
Ďalšou líniou deja je vyšetrovanie japonského kriminalistu, ktorý zistil umiestnenie malomocného v ústave, pátral po jeho živote, rodinných väzbách, našiel syna-klaviristu ... komisár je tiež prítomný na koncerte klaviristu a je pripravený zatknúť ho (?) - film spätne sleduje aj kroky kriminalistu ...
Prosím, pamätá si niekto?
Nella_2
02.01.12,07:26
Ahojte, potešila ma táto téma, lebo aj ja už dlhšie bez úspechu pátram po názve jedného filmu, tak možno poraďáci-pamätníci pomôžu. Malo by ísť o japonský film, ktorý dávali v čs. televízii v lete 1980. Popis deja je s ohľadom na odvtedy dlhý čas približný, len čo si matne pamätám.
Mladý, nadaný a úspešný japonský klavirista si má zobrať dievča z vyššej spoločnosti. Klavirista, ktorý o skutočnom otcovi nevedel, časom zistil, že jeho skutočný otec je malomocný. Dal ho zabiť (alebo ho sám zabil?), aby sa to nikto nedozvedel, lebo by ho vyššia spoločnosť ako dieťa malomocného neprijala a odvrhla. Priebeh filmového deja sa odvíja počas koncertu klaviristu, s veľmi peknou hudbou. Pri hraní klavirista spomína na svoj život, ako prišiel na to, kto a kde je jeho skutočný otec, čo to u neho vyvolalo, čo urobil ... hudobným prejavom vyjadruje svoje pocity a emócie.
Ďalšou líniou deja je vyšetrovanie japonského kriminalistu, ktorý zistil umiestnenie malomocného v ústave, pátral po jeho živote, rodinných väzbách, našiel syna-klaviristu ... komisár je tiež prítomný na koncerte klaviristu a je pripravený zatknúť ho (?) - film spätne sleduje aj kroky kriminalistu ...
Prosím, pamätá si niekto?

Mohol by to byť Hrad z písku? http://www.csfd.cz/film/205222-hrad-z-pisku/filmoteka/
luja5
02.01.12,09:00
Mohol by to byť Hrad z písku? http://www.csfd.cz/film/205222-hrad-z-pisku/filmoteka/
Ďakujem Ti veľmi, ani si nevieš predstaviť, akú veľkú radosť si mi urobila.
Po mnohých klikoch na webe sa mi podarilo nájsť aj nejaké videá na youtoube, dokonca k nakrúcaniu pôvodného filmu, rozhovory s predstaviteľmi postáv, so zábermi z filmu, ktoré si pamätám a pri ktorých, to si tiež pamätám, som doma plakala.
Je to úžasné, ako sa pamäť rozpamätá, ako tie útržky z filmu, ktoré som nevedela pospájať, mi zrazu dávajú zmysel a oživil sa mi celý obsah filmu. Trošku inak, ako som napísala, ale je to on. Pamätala som si chlapca blúdiaceho krajinou s niekým dospelým, otca v ústave na vozíku s nejakým mužom, ktorý prišiel za ním, toho detektíva .... no a najmä tú úžasnú hudbu, ktorou klavirista vyjadroval svoje životné emócie.
A nedá mi nesúhlasiť s komentármi, ako napríklad "It's a masterpiece !! The story, the actors, the landscapes and above, the music !!!" alebo "It's a magnificient film".
Dnes, keď som si to našla, som si zase poplakala ....
Pripájam aspoň jeden link z filmu pre tých, ktorí majú radi klavírne koncerty.

http://www.youtube.com/watch?v=l0rPP-83KMc&feature=related
darinocka1538
05.01.12,11:49
je to o zene ktorej syn zomrie pri autonehode,ona s manzelom sa presťahuju do domu na dedine, tam budu mat dobrych susedov, zozaciatku sa nic diat nebude ale potom sa jej zacne objavovat taky chlapec ona sa ho bude hrozne bat, potom zisti ze ich susedia niekedy byvali v tom istom dome ako oni a mali syna to ja vlastne ten chlapec a oni ho tyrali a vlastne aj zabili prosim pomôzte je to surne
tom_NR
05.01.12,12:05
Filmy sa riešia tu: http://www.porada.sk/t167075-ako-sa-vola-tento-film.html

Admini, asi by to chcelo novú kategóriu do horného menu... :rolleyes:
darinocka1538
05.01.12,13:00
tiez si to myslim nevedela som kde to mam dat
darinocka1538
06.01.12,07:29
ja by som potrebovala vediet aKO SA VOLA tentofilm? je to o zene ktorej syn zomrie pri autonehode,ona s manzelom sa presťahuju do domu na dedine, tam budu mat dobrych susedov, zozaciatku sa nic diat nebude ale potom sa jej zacne objavovat taky chlapec ona sa ho bude hrozne bat, potom zisti ze ich susedia niekedy byvali v tom istom dome ako oni a mali syna to ja vlastne ten chlapec a oni ho tyrali a vlastne aj zabili prosim pomôzte je to surne
pato1358
17.01.13,15:54
Dobrý večer,
chcel by som sa spytat ci neviete nazov tohto filmu. je to pravdepodobne nemecky triler najviac +-10 rokov stary. je dvojdielny. V blizkosti popisem dej: Na zaciatku je svadba. Potom ide zena s muzom (on bol pilot alebo stawart, neviem presne) na svadobnu cestu(alebo nejake prazdniny to boli) niekde do vily na utese pri mori niekde v ??amerike??. vecer sa opiju a muz nafinguje svoju vrazdu(vtedy ani divak nevie kto ho "zabil"). Ked sa rano zena zobudi zisti ze vsade naokolo su krvave stopy, nevie co sa stalo, ale vidi krvave stopy smerujuce ku kraju utesu. Je zatknuta, a odsudena do vazenia. S tade ju dostane policajt (tusim cernoch). Utekaju spolu. Na konci prveho dielu ich nahana policia, zena naskoci na cln a z clna vidi ako toho policajta zabiju ini policajti co ich nahanali. V druhej casti sa zena dozveda ze v skutocnosti policajt nieje mrtvy ale podplatil ich. On narocky nafingoval svoju "popravu" kvoli jej bezpecnosti aby si myslela ze je mrtvy. zena sa dostane domov a zistuje ze jej muz v skutocnosti nieje mrtvy ale on sam nafingoval svoju vrazdu. zena zistuje ze jej dieta ktore dala kamaratke aby jej ho postrazila ked bude na svadobnej ceste ma este stale ta jej kamaratka a ze ona zije s jej "mrtvym" manzelom. Neskor sa streta s policajtom ktory jej pomohol ujst z basya on jej pomaha v tom aby ziskala svoje dieta spat. Oni sa potom ukryvaju spolu niekde na chate. Nakonci jej muz, ktory zije s jej kamaratkou zomiera pred jej ocami v aute.

Toto by bol obsah. Na viacerych forach mi pisali ze tento film by mal mat nazov Dvojnasobne obvinenie. V tomto filme nehrala Ashley Judd ani TommyLee Jones !!!!!

Bol by som velmi rad keby mi niekto napisete ako sa tento film volá. ĎAKUJEM
✪Black Hawk
19.11.16,22:52
Dobry večer, ja hladam film: čip lietadla hackne psychopat ktorý predtým pracoval pre cia ako itečkar. Jeden s IFA hovory kolegovi že niečo sa mu nezdá na jednom lietadle, ale ten ho nepočúva a tak sa výbere na letisko. Ked sa dostane na letisko, preukáže sa ako agent IFA a sbs-kar ho dovedie k lietadlu kde vezme auto so schodmi a snaží sa dostať do lietadla. Ked sa mu to podari, preukáže sa že je agentom IFA letuške a povie jej že ho ma zobrala za pilotom že s nim musí hovoriť. Pilotovi povie čo je vo veci, že lietadlový čip je hacknuty a že hacker ho môže ovládať na diaľku a že spravy všetko preto aby ich dostal do bezpečia, lenže ich odpočúval cely čas hacker a oznamy cez displeje na lietadle že lietadlo je v jeho moci, a že môže sním robiť čo chce. Agent IFA do kontrolných panelov dá vírus a to naštve hackera a tak im predvedie horizontál a vertikál s lietadlom. Všetky pokusy o zmocnenie sa lietadla končia fiaskom, až niekde pri konci oklamú hackra videom so smičkou ktore nahrali v kokpite aby ich hacker nevidel, a oni odpoja auto-pilota, a začnu klesať dole. Ten agent nakoniec pristane na letisku a až vtedy to zisti hacker, strašne ho to naštve a ide za nimi.
✪Black Hawk
20.11.16,21:08
Dobry večer, ja hladam film: čip lietadla hackne psychopat ktorý predtým pracoval pre cia ako itečkar. Jeden s IFA hovory kolegovi že niečo sa mu nezdá na jednom lietadle, ale ten ho nepočúva a tak sa výbere na letisko. Ked sa dostane na letisko, preukáže sa ako agent IFA a sbs-kar ho dovedie k lietadlu kde vezme auto so schodmi a snaží sa dostať do lietadla. Ked sa mu to podari, preukáže sa že je agentom IFA letuške a povie jej že ho ma zobrala za pilotom že s nim musí hovoriť. Pilotovi povie čo je vo veci, že lietadlový čip je hacknuty a že hacker ho môže ovládať na diaľku a že spravy všetko preto aby ich dostal do bezpečia, lenže ich odpočúval cely čas hacker a oznamy cez displeje na lietadle že lietadlo je v jeho moci, a že môže sním robiť čo chce. Agent IFA do kontrolných panelov dá vírus a to naštve hackera a tak im predvedie horizontál a vertikál s lietadlom. Všetky pokusy o zmocnenie sa lietadla končia fiaskom, až niekde pri konci oklamú hackra videom so smičkou ktore nahrali v kokpite aby ich hacker nevidel, a oni odpoja auto-pilota, a začnu klesať dole. Ten agent nakoniec pristane na letisku a až vtedy to zisti hacker, strašne ho to naštve a ide za nimi.
Chobot
21.11.16,08:07
Dobry večer, ja hladam film: čip lietadla hackne psychopat ktorý predtým pracoval pre cia ako itečkar. Jeden s IFA hovory kolegovi že niečo sa mu nezdá na jednom lietadle, ale ten ho nepočúva a tak sa výbere na letisko. Ked sa dostane na letisko, preukáže sa ako agent IFA a sbs-kar ho dovedie k lietadlu kde vezme auto so schodmi a snaží sa dostať do lietadla. Ked sa mu to podari, preukáže sa že je agentom IFA letuške a povie jej že ho ma zobrala za pilotom že s nim musí hovoriť. Pilotovi povie čo je vo veci, že lietadlový čip je hacknuty a že hacker ho môže ovládať na diaľku a že spravy všetko preto aby ich dostal do bezpečia, lenže ich odpočúval cely čas hacker a oznamy cez displeje na lietadle že lietadlo je v jeho moci, a že môže sním robiť čo chce. Agent IFA do kontrolných panelov dá vírus a to naštve hackera a tak im predvedie horizontál a vertikál s lietadlom. Všetky pokusy o zmocnenie sa lietadla končia fiaskom, až niekde pri konci oklamú hackra videom so smičkou ktore nahrali v kokpite aby ich hacker nevidel, a oni odpoja auto-pilota, a začnu klesať dole. Ten agent nakoniec pristane na letisku a až vtedy to zisti hacker, strašne ho to naštve a ide za nimi.

Je to film Panika vo vzduchu, originálny názov Air Panic:

http://www.csfd.cz/film/89504-panika-ve-vzduchu/prehled/

Podľa trailera to je dosť slabý film. Aspoň že tam hraje Kristianna Loken:

https://www.youtube.com/watch?v=bO7Y-eeXhYg

Inak mi to pripomína film Speed (Nebezpečná rýchlosť). Asi si zobrali námet z tej nebezpečnej rýchlosti a dali to do lietadla. Na to, že je to film z roku 2002, tak vizuálne efekty sú dosť slabé.
misoft
21.11.16,14:05
Inak mi to pripomína film Speed (Nebezpečná rýchlosť). Asi si zobrali námet z tej nebezpečnej rýchlosti a dali to do lietadla. Na to, že je to film z roku 2002, tak vizuálne efekty sú dosť slabé.
Veď aj hodnotienia tu: http://www.fdb.cz/film/panika-ve-vzduchu-panic/41902 =37,5% a tu: http://www.csfd.cz/film/89504-panika-ve-vzduchu/prehled/ = 10% hovoria jasne - filmový prepadák - filmové klišé.....
bettylou
21.11.16,15:13
Stále lepšie ako ten Zázraky sa dejú. Hoci mám rada kľudné filmy s prírodou, tento bol na moje gusto otras nuda. Keby nebola vyberala tie červíky a na konci ten parašutista ma prebral na moment z driemot. To nejaký chlapík, keď sa v lese stratí, tak sa aspoň niečo deje. :D :D
misoft
21.11.16,16:16
Stále lepšie ako ten Zázraky sa dejú. Hoci mám rada kľudné filmy s prírodou, tento bol na moje gusto otras nuda. Keby nebola vyberala tie červíky a na konci ten parašutista ma prebral na moment z driemot. To nejaký chlapík, keď sa v lese stratí, tak sa aspoň niečo deje. :D :D
Bola to síce nuda, ale bolo to podľa skutočnosti. vtedy sa fakt diali zázraky......
✪Black Hawk
21.11.16,16:43
Dakujem
bettylou
21.11.16,16:44
Jedine to je ospravedlnenie, aj som si myslela. Jeden podobný film, ešte čiernobiely, natočili češi a volá sa "Kočár do Vídne",
https://www.youtube.com/watch?v=3vux8PflFCY
tiež podľa skutočnej udalosti, že vraj akčný a dorbrodružný. Podrž me mamko. :D
misoft
21.11.16,17:02
Autor Jan Procházka, réžia Karel Kachyňa.... toto nie je podľa skutočnosti, len niečo prevzali a pospájali.
Lucy568
09.08.17,00:29
Už niekoľko rokov patrám po jednom filme ktorý je veľmi podobný filmu Rodinné hriechy. Myslím že jedna žena si tiež adoptovala chlapca a týrala ho rovnako sa tam ukazovali zábery zo súdneho procesu. čo si z filmu vybavím je to ako jedna svedkyňa vypovedala o prípade kedy dotyčná žena nasilu tlačila do malého chlapca jedlo keď to už nezvládol tak sa pozvracal a následne ho donútila aby zjedol aj tie zvratky. Naozaj si viac nespomeniem aj keď to je veľmi málo dúfam že si niekto ten film vybaví. Už ho veľmi dlho hľadám. :D
vicktor
09.08.17,06:09
...tyrala chlapca, nutila jest zvratky ...
Dufam ze to potrebujes na studijne ucely ako psycholog/psychiater, inak neviem neviem...
Gabriela11223
16.08.17,07:27
Ahojte raz som videla film o takej partii ktora bola na lodi a nieco pili vsertci poskakali do mora ale zabudli si nahodit predtym rebrik takze sa nemali ako dostat naspat na lod vsetci tam postupne umierali ale jedna z nich bola matka a na tej lodi mala male dieta takze ona sa dako proste zachranila... neviete ako sa volal ten film?
Valcake
16.08.17,08:11
Ahojte raz som videla film o takej partii ktora bola na lodi a nieco pili vsertci poskakali do mora ale zabudli si nahodit predtym rebrik takze sa nemali ako dostat naspat na lod vsetci tam postupne umierali ale jedna z nich bola matka a na tej lodi mala male dieta takze ona sa dako proste zachranila... neviete ako sa volal ten film?
Máš to tam kde si zadala otázku!
vicktor
16.08.17,08:12
Naco o pol jedenastej pises tu istu otazku, na ktoru si o siedmej dostala odpoved???
(P.S.: akosi sme sa strafili...)
lujza.j
16.08.17,08:14
Gabriela11223
16.08.17,15:07
Som tu nova neviem tu este poriadne robit
Gabriela11223
16.08.17,15:08
Neviem najst tu odpoved
Gabriela11223
16.08.17,15:10
Nasla som, vdaka ludia ✌