Pidgey
27.04.11,15:54
Dobry den,
Mam taku otazku ci je mozne nastavit, aby sa makro v exceli automaticky spustilo, ked si kliknem na jeden konkretny harok.
V exceli mam 2 harky, v prvom je tabulka s polozkami, kde doplnam jednotlive pocty objednavanych poloziek (teda niektore riadky mozu byt nulove, niektore nie).V druhom liste mam cca taku istu tabulku (troska okresanu), kde by sa mi mali zobrazovat iba polozky, kde je nieco objednane. Dost som si nad tym lamal hlavu, ale nevedel som tom inak spravit ako zdlhavym procesom, ktory mi cely prebehne v makre.
Moj problem je v tom, ze pokial neprebehne makro, su v druhom harku stale stare udaje po predchadzajucom spusteni makra, kym ho rucne nespustim. a teda nevidim aktualne zmenene polozky. Je mozne urobit makro tak, aby sa samo spustilo, ked si kliknem na konkretny harok?T.J. pisem v prvom harku a ked sa prekliknem do druheho, makro sa automaticky spusti?
Snad som sa moc nezamotal :) Vopred dakujem za kadu radu
marjankaj
27.04.11,14:44
Makro si vlož do modulu pre Hárok2.
Viď príloha
Pidgey
27.04.11,20:02
super, mockrat dakujem, pomohlo
Pidgey
28.04.11,06:37
vyriesene
Pidgey
28.04.11,09:40
tak predsa este jednu otazku.
je mozne do makra zadefinovat, aby sa list ktory je zamknuty, odomkol? Teda, prikaz som do makra dostal,ale pri spusteni sa ma makro spyta na heslo, ci je mozne to nastavit, aby sa nepytalo.
a potom spatne, ci sa da makrom list zamknut (s preddefinovanym heslom)
Dakujem
Pidgey
28.04.11,09:56
ospravedlnujem sa za spam....uz som to nasiel v googli