Dobrotka
27.04.11,20:17
Poraďte mi prosím dobré miesto na dovolenku pri mori s 11-ročným synom, kde sú dobrí animátori, zábava pre vačšie deti, vodné atrakcie,zaujímavé výlety a pod.....tak, aby som si mohla aspoň na chvíľu oddýchnuť aj ja bez toho že budem mať o neho strach. Nie drahé miesto, ale s all inclusive./nehodlám na dovolenke variť/.Mnoho zábavy a tzv.klubov je skor pre malé deti a nájsť niečo pre tento vek je dosť ťažké. Ďakujem :)
Mr.40
28.04.11,15:23
Tvoje požiadavky sú príliš všeobecné. Čo znamená "nie drahé miesto", o akú destináciu by sa malo jednať, autobusom, letecky? Čo sa týka animátorov, ťažko radiť. V r.2006 som bol v Tunisku-Monastire a boli tam perfektní animátori, cez deň pre deti, večer pre dospelých. A tých istých animátorov som stretol o rok na Djerbe. Takže ako vidno animátori sa menia. Ja osobne by som doporučoval Tunisko s 2-denným výletom na Saharu alebo návštevou Kartága.
Dobrotka
28.04.11,18:29
Ďakujem za tip....syn je skor na vodné atrakcie - šmýkačky a pod., ale na druhej strane pozerá Discovery canal, Spektrum a pod. Takže animácie ako kreslenie pastelkami pod palmou by určite ignoroval. V podstate mi je jedno kde to bude, može byť kľudne aj Bulharsko, alebo Turecko.Ide mi skor o tip od niekoho, kdo zažil skvelú, pritom finančne nenáročnú dovolenku so zaujímavým programom pre staršie deti. Syn bude mať v lete 11 rokov, ale záujmy sú už trochu na vyššom "leveli" :) ...:)
Chobot
28.04.11,19:28
Ďakujem za tip....syn je skor na vodné atrakcie - šmýkačky a pod., ale na druhej strane pozerá Discovery canal, Spektrum a pod. Takže animácie ako kreslenie pastelkami pod palmou by určite ignoroval. V podstate mi je jedno kde to bude, može byť kľudne aj Bulharsko, alebo Turecko.Ide mi skor o tip od niekoho, kdo zažil skvelú, pritom finančne nenáročnú dovolenku so zaujímavým programom pre staršie deti. Syn bude mať v lete 11 rokov, ale záujmy sú už trochu na vyššom "leveli" :) ...:)

V tom Tunisku sú tie fakultatívne výlety vhodné a zaujímavé aj pre 11 ročného chalana. napr. výlet štvorkolkou do púšte k beduínom je zážitok pre takého chalana, alebo pirátska loď, alebo výlet na ťavách... za týždeň to ani nestihneš.

Ak chceš lacnejšie, treba ísť v septembri.
Dobrotka
28.04.11,19:35
V tom Tunisku sú tie fakultatívne výlety vhodné a zaujímavé aj pre 11 ročného chalana. napr. výlet štvorkolkou do púšte k beduínom je zážitok pre takého chalana, alebo pirátska loď, alebo výlet na ťavách... za týždeň to ani nestihneš.

Ak chceš lacnejšie, treba ísť v septembri.
Tie štvorkolky ´by boli asi super, piráti ani ťavy nie...ale ďakujem :)
Dobrotka
28.04.11,19:38
Tvoje požiadavky sú príliš všeobecné. Čo znamená "nie drahé miesto", o akú destináciu by sa malo jednať, autobusom, letecky? Čo sa týka animátorov, ťažko radiť. V r.2006 som bol v Tunisku-Monastire a boli tam perfektní animátori, cez deň pre deti, večer pre dospelých. A tých istých animátorov som stretol o rok na Djerbe. Takže ako vidno animátori sa menia. Ja osobne by som doporučoval Tunisko s 2-denným výletom na Saharu alebo návštevou Kartága.
Určite letecky, pred rokom sme boli na Rhodose, v skvelom hoteli, ale inak nuda, nuda, nuda.
felix1
29.04.11,06:43
Určite letecky, pred rokom sme boli na Rhodose, v skvelom hoteli, ale inak nuda, nuda, nuda.

A nanapadlo ta pozicat si auto ( na Rhodose to bol za 26.-EUR/den) priamo pri hoteli a obehnut ostrov? Je to nieco uplne ine ako si organizovane s cestovkou pozerat zavod na vyrobu keramiky a miestneho vyrobcu reciny :) All inclusive je ale v tomto pripade na pritaz ak ti nebude luto zaplatenych obedov. Ak mas chut na lepsie jedlo ( kud uz si pri mori ) homare alebo krevety som v hoteloch v ponuke all inclusive nikdy nenasiel ( obcas krevety v salete alebo v cestovinach ). Ak je to ale zatial tvoja predstava o dovolenke tento rok bude cenovo najlepsi Egypt :) Potrebuju turistov takze ceny budu az nerealne dobre. !!! ber len 4* a viac!!! Prejem pekne leto:)