stanka613
27.04.11,20:47
obraciam sa na vas s prosbou či mi niekto nevie pomoct, 14.3.2011 som dcere objednala darček cez internet prisla mi úredfaktura a zaplatit som ju mala dopredu a tak som ju zaplatila a do 3 týzdnov mi mala zásielka dojst ale do dnesneho dna nic neprislo firma je riadne registrovaná tel. kontakt nemaju a na email neodpisujú pomozte prosím
felix1
27.04.11,21:45
To bolo tak cenovo atraktivne ze si to brala bez moznosti platby dobierkou??? ( aj ked ani dobierka nie je 100% istota ochrany pred podvodom). V akej krajine ma firma sidlo? Je evidovana aspon na wwwOR.sk??? Ked uz nic ine nedosiahnes napis ich www aby si ochranila dalsich slušňakov pred podvodom. Je to slaba utecha, ale jedina moznost ako ,,to aspon ciastocne vratit ,, podvodnikovi.
katarina.j
28.04.11,06:15
No asi si naletela podvodnikom, ked si zaplatila vopred za niečo, čo nevieš, či dostanes. Odporúčam podať trestné oznámenie na uvedenú firmu a obrátiť sa na SOI...aj ked peniaze už svoje neuvidíš, dáš do povedomia ohladom dalších podvodníkoch. Daj sem aspon nazov firmy a čím sa zaoberajú(akým predajom-veci,predmetov...), nech sa vyvarujú aj iní....
Chobot
28.04.11,06:59
obraciam sa na vas s prosbou či mi niekto nevie pomoct, 14.3.2011 som dcere objednala darček cez internet prisla mi úredfaktura a zaplatit som ju mala dopredu a tak som ju zaplatila a do 3 týzdnov mi mala zásielka dojst ale do dnesneho dna nic neprislo firma je riadne registrovaná tel. kontakt nemaju a na email neodpisujú pomozte prosím

Objednala cez internet je veľmi široký pojem. Odkiaľ je tá firma? Je to SK firma? Alebo zahraničná? Kde si našla tú firmu? Zistila si si aspoň nejaké referencie na ňu? (napr. na eBay sú hodnotenia kupujúcich). Ak chceš radu, musíš napísať viac.
stanka613
28.04.11,11:59
je to stránka www.plysak.sk , slovenska firma registrovana v orsr, poslali predfakturu ktoru som zaplatila
irma1
28.04.11,12:26
je to stránka www.plysak.sk , slovenska firma registrovana v orsr, poslali predfakturu ktoru som zaplatila

Mrkla som na orsr. Bývalý spoločník a konateľ podľa telefónneho zoznamu
telefón má. A adresu bydliska má totožnú so sídlom firmy. Skús. Ak je to
číslo ešte funkčné, možno Ti dá kontakt na súčasnú konateľku.
Chobot
28.04.11,13:05
je to stránka www.plysak.sk , slovenska firma registrovana v orsr, poslali predfakturu ktoru som zaplatila

V takom prípade máš na nich väčšie páky, ako na nejakú zahraničnú firmu. Z OR sa zdá, že ešte existuje. Nevýhodou je, že je to len s.r.o, takže ak by zanikla, bude ťažké vymôcť peniaze.

Predpokladajme, že ešte fungujú (keďže majú stále funkčnú stránku), treba ich len urgovať a urgovať. Mne tiež raz trvalo asi 3 mesiace, kým som dostal späť peniaze za jednu vadnú batériu do kamery (stála cca. 40 EUR). Napísal som asi 10 mailov a volal som do firmy asi 5 krát. Stále sľubovali a sľubovali.
Dáša_
28.04.11,13:31
no ale táto firma ma viac stránok, skus http://www.modet.sk/index.htm tam je normalne telefonicky kontakt

alebo potom konatelka ma dalsiu firmu http://www.azet.sk/firma/531892/maite-s-r-o/
stanka613
28.04.11,14:17
zavolala som mobilného operátora a zistila som kontakt vola som niekolko krat až nakoniec mi zdvihol pan a slubil mi nahradu bez doplatku ze manzelka to ma nastarosti a je v porodnici takze na buduci týzden to ma prist dufam ze ano dam vediet
stanka613
28.04.11,18:59
dakujem za pomoc dalšiu www stranku firmy som nehladala ale tu druhu www stranku s kontaktom som nasla aj ja ale maju stale obsadené, hladala som podla kon. firmy a nasla som ju ako spolumajitelku ešte v dvoch dalších firmách ale aj tam bol telefon obsadený a som skusila mob.operatora a konečne som sa dovolala a akurat to je cislo tej prvej www stránky dohodli sme sa ze zmenime velkost Macka uška a dodaju mi to do utorka tak dufam ze to dojde pan bol ochotny a všetko vysvetlil a bolo mu to luto,takze konečne sa dcerka docká vytúženého darčeka
Chobot
28.04.11,19:31
zavolala som mobilného operátora a zistila som kontakt vola som niekolko krat až nakoniec mi zdvihol pan a slubil mi nahradu bez doplatku ze manzelka to ma nastarosti a je v porodnici takze na buduci týzden to ma prist dufam ze ano dam vediet

No vidíš, sú to tiež len ľudia. Nejedná sa o podvodníkov, nakoniec to všetko dobre dopadne.
stanka613
29.04.11,06:51
moj manžel a otec tomu neuveria kým to nepríde domov ale ja verím že čo mi povedal ten pan tak je to pravda
misoft
29.04.11,14:22
Aj toto sa môže stať. Pokiaľ sa spojíš s niekym od firmy (aj keď neskoro) a ten vysvetlí, čo je vo veci, je nádej, že tovar bude doručený.
Aj môjmu synovi nechodil tovar (meškal však len 10 dní), ale v e-mailovej pošte si našiel vysvetlenie zdržania.
stanka613
09.05.11,08:08
zásielka bola práve pred pár minutami doručená aj ked s menšou obchádzkou, manzel jej to omylom poslal na inu adresu a preto prišiel o týzden neskoršie ako mal ale došiel dcéra je nadšená z Macka uška je naozaj pekný stál za tie nervy a námahu a čas
stteve
10.01.12,13:31
zásielka bola práve pred pár minutami doručená aj ked s menšou obchádzkou, manzel jej to omylom poslal na inu adresu a preto prišiel o týzden neskoršie ako mal ale došiel dcéra je nadšená z Macka uška je naozaj pekný stál za tie nervy a námahu a čas

Dávajte si pozor !!! Sú to podvodníci, majú už tretiu s.r.o. a neuhrádzajú svoje záväzky. Mne dlžia už niečo cez 550 eur od roku 2009 a tie peniaze uz nikdy neuvidím. Pozor na konateľku Petríková a jej manžela !!! Ten ináč všetky spoločnosti vedie, ale keďže je po uši v sračkách tak píše firmy na manželku aj rád sa na ňu vyhovára !!! Spoločnosti sú MAITE, MODET a posledna NOVISYS. Stale vyhodia dalsich konatelov a potom ukradnu co sa da.
plysak
11.11.12,07:42
1. firma 3 spoločníci a podiel 33%, 2. firma dvaja spoločníci a podiel 50%, 3 firma 2 spoločníci a podiel 49%. TAK SA PÝTAM ako sa dá vyhodiť konateľ alebo spoločník pri takýchto podieloch? K ostatnému sa vyjadrovať nebudem. Teda budem ale nie tu.
Tie podiely sa dajú dohľadať v registri aby ste to nebrali len ako prázdne písmená.
A ešte niečo: s takýmito článkami ako napísal Stteve sa ako firma môže dostať do sračiek každý! Preto o tom budeme debatovať na inom mieste.
SamuelSK
19.01.13,21:44
Zaujimave, ako je mozne ze TatraBanka veselo spolupracuje s firmou, s ktorou ma tak vela zakaznikov problem ?
To je nase bankovnictvo na styl offshore, ze ak poslem peniaze srocke, a srocka mi neposle tovar, tak moze slobodne odkracat ?
Mozem aj ja uviest do omylu niekoho, a nevratit peniaze a Banka ma bude kryt ?
Ved to ani take online kvazi banky ako je paypal nedovolia svojim zakaznikom i ked su to velke firmy.
Vidim ze podnikat na slovensku je lahke, okradat jedna radost a nic sa mi nestane..

plysak, prosim ta, co mas 14 rokov, alebo si nepricetny ? akoze mas firmu, si dospely clovek, ale nevies vybavit objednavky ani za 2 mesiace ?
ziadna seriozna firma sa nedostane do sriaciek, na takom zaklade ako pisal Steve, pretoze pokial je firma seriozna, rychlo sa zisti, ze je to troll.
by ma velmi zaujimalo, aky dovod mas na to, aby si drzal cudzie penize tak dlhy cas ;)

a to mas jedine stastie, ze som tu objednavku nevykonal ja osobne, inak by som si spravil kratky vyletik do kosic, teraz ta maju na vikend nejaku tu kulturnu atmosferu..
beechhill
14.02.13,17:24
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť bud. týždeň chcem podať trestné oznámenie na p.Petríkovú
( plysak.sk ) a chcem sa spýtať či niekto nevie o viacerých poškodených spotrebiteľoch ( skupine ) , ktorý podali, alebo chceli by podať hromadnú žalobu.

Ďakujem
Erika Fedorová
05.05.14,08:37
dobry den, aj ja som poškodená, vo výške 50,- Eur /december 2012/, možem sa ešte pripojiť k žalobe? pošlite mi na nich mobil, alebo mi poradte ako ďalej.... ďakujem
misoft
05.05.14,20:21
Eeeeeee.... Erika - už asi to tr. oznámenie dávno podali - meškáš totiž rok a tri mesiace......
Ekonomka-SR
24.08.14,19:49
ahojte, nieco ste aj vybojovali cez Policiu ohladne toho podania trestneho oznamenia? Najhorsie je to, ze kadejake pofiderne spolocnosti okradnu ludi, potom pojdu do likvidacie a vec je poriesena. Konatel zalozi novu spolocnost kde nadalej okrada ludi a Slovensko sa tvari, ze je pravny stat.
Ekonomka-SR
24.08.14,19:53
nastastie som nebola poskodena od plysak.sk, inac by som sa urcite pridala.
Ekonomka-SR
24.08.14,19:55
keby ste bola seriozna firma, tak asi ludia tu nevypisuju a nedavaju hromadne trestne oznamenie. Vy sa este idete vyhrazat poskodenym? tak to je uz ozaj sila
misoft
24.08.14,22:43
Preboha dievčence - veď sa pozrite na dátumy! Reagujete na rok staré príspevky.