1andu1
28.04.11,09:15
Prosim poteste ma. Opatrovala som kolegovu macicku, 6rocnu, vykastrovanu, spolu s mojou. Znasali sa dobre, ale vcera sa nevratila domov. Kolega byva len nejake 3 km odod mna myslite ze sa vybrala domov? Ale nevyzerala nestastna, normalne jedla, chodila von z domu, poprezerali sme okolie domu, je to kludna stvrt bez velkej premavky. Dufam, ze sa len vybrala domov, co myslite?
220870
28.04.11,07:17
Ak to bol kocúr tak šiel na flám ,tomu nášmu to niekedy trvá aj týždeň dva,tri..Mačky odýdu tak max na deň dva.
arizona
28.04.11,07:23
Je mozne aj to, ze zabludila,ak je v cudzom prostredi. Mohla byt zmatena.
Byvala u teba castejsie, dlhsie,alebo je to prvy krat?
Ine ti nezostava, ako chodit po okoli a volat na nu po mene, snad sa ozve.


Alebo sa naozaj mohla zabudnut s nejakym kocurom...;) Bud cakat,alebo hladat. drzim palce :)
2009
28.04.11,07:35
Prosim poteste ma. Opatrovala som kolegovu macicku, 6rocnu, vykastrovanu, spolu s mojou. Znasali sa dobre, ale vcera sa nevratila domov. Kolega byva len nejake 3 km odod mna myslite ze sa vybrala domov? Ale nevyzerala nestastna, normalne jedla, chodila von z domu, poprezerali sme okolie domu, je to kludna stvrt bez velkej premavky. Dufam, ze sa len vybrala domov, co myslite?

Je veľmi pravdepodobné, že šla domov. Skús sa tam pozrieť ak je to kúsok. Mačky sú verné domovu .. Držím palčeky.
2009
29.04.11,15:49
ako to dopadlo? našla sa?
1andu1
30.04.11,06:15
Este nie, ale videli sme rozhrabany crepnik pred dverami kolegovho domu, co macky dakedy robia, aspon moje, ked sa mi chcu dako pomstit, tak dufam, ze ma kolega v pondelok v praci potesi, ze je doma.