midnight_man
28.04.11,09:26
Zdravim,

Dnešnym dnom mi ORSR zaregistroval spoločnost v OR. Pôjdem do banky zriadiť učet a viem ze je nutne ist na danovy urad zaregistrovat sa? Preoze na zivnostenskom urade ked som bol, mi pani povedala ze oni ma zaregistruju, lenze teraz uz je spoločnost oficialne s.r.o, mam cislo uctu, ake tlacivo si mam na danovy urad pripravit? pripadne len im doplnim cislo uctu k firme a idem preč? Tie pani sa tam somnou dako bavit nebudu, musim ja vediet, co od nich chcem :D diky
srska
28.04.11,07:32
Zdravim,

Dnešnym dnom mi ORSR zaregistroval spoločnost v OR. Pôjdem do banky zriadiť učet a viem ze je nutne ist na danovy urad zaregistrovat sa? Preoze na zivnostenskom urade ked som bol, mi pani povedala ze oni ma zaregistruju, lenze teraz uz je spoločnost oficialne s.r.o, mam cislo uctu, ake tlacivo si mam na danovy urad pripravit? pripadne len im doplnim cislo uctu k firme a idem preč? Tie pani sa tam somnou dako bavit nebudu, musim ja vediet, co od nich chcem :D diky


prihláška PO na DÚ (http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/tlaciva_danovych_priznani/data/prihlaskapo.pdf)
midnight_man
28.04.11,07:41
ach, no tohoto som sa bal, to si pojdem pekne pytat na DU tlacivko, lebo toto vyzera volako cudne. Presviaju im strany. diky moc ;)
srska
28.04.11,07:42
ach, no tohoto som sa bal, to si pojdem pekne pytat na DU tlacivko, lebo toto vyzera volako cudne. Presviaju im strany. diky moc ;)
načo pýtať? copy + paste + print + pero:) takú mustru majú už 10 rokov:)
midnight_man
28.04.11,07:46
nebude im vadit ked to potlačím na samostatne papiere, nie obojstranne?
JankaO
28.04.11,07:46
srska
28.04.11,07:47
nebude im vadit ked to potlačím na samostatne papiere, nie obojstranne?
nie
srska
28.04.11,07:48
midnight_man
28.04.11,07:51
presne, toto je riesenie pre mna :) dakujem
Economic
28.04.11,13:04
presne, toto je riesenie pre mna :) dakujem


Všetkým klientom, ktorým zakladám sro jednoducho zaškrtnem registračnú povinnosť na DÚ na živnostenskom úrade cez JKM. Nemusíme potom vypĺňať tieto tlačivá a šetríme naše lesy. Robí sa to všetko elektronicky. Šetrí nám to náš drahocenný čas na my sa môžeme venovať našim aktivitám... :) A klient obdrží z DÚ rovno Osvedčenie o pridelení DIČ. U nás ho majú cca do 5 dní a nič preto nemusia robiť. Iba označiť si poštovú schránku na sídle spoločnosti.