kečo
28.04.11,11:56
Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť aké vyjadrenia a od koho potrebujem k povoleniu na vjazd z miestnej komunikácie na môj pozemok na ktorom idem stavať dom?
Súúúúrne!!!
pakokon
04.08.11,05:36
Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť aké vyjadrenia a od koho potrebujem k povoleniu na vjazd z miestnej komunikácie na môj pozemok na ktorom idem stavať dom?
Súúúúrne!!!
K územnénmu konaniu som potreboval.

Technickú správu o budúcej stavbe od architekta (so situáciou napojenia na miestnu komunikáciu - v prípade garáže čo bol môj prípad.),
LV , Mapu z katastra,

A vyjadrenia od : Elektrární , Vodární, Telekomunikácií, Plynární (aj keď sa na nich nebudeš napájať nakolko môžeš križovať ich siete).

Ja mám momentálne problém s opisom podložia vyhl453/2000.
S achitektom nevieme ako formulovať správu pre Stav. úrad. Ale zistíme a pridáme.
81janka
04.08.11,20:00
K územnénmu konaniu som potreboval.

Technickú správu o budúcej stavbe od architekta (so situáciou napojenia na miestnu komunikáciu - v prípade garáže čo bol môj prípad.),
LV , Mapu z katastra,

A vyjadrenia od : Elektrární , Vodární, Telekomunikácií, Plynární (aj keď sa na nich nebudeš napájať nakolko môžeš križovať ich siete).

Ja mám momentálne problém s opisom podložia vyhl453/2000.
S achitektom nevieme ako formulovať správu pre Stav. úrad. Ale zistíme a pridáme.

My sme potrebovali celý projekt na napojenie na cestu III. triedy (asi závisí od toho, či je komunikácia štátna alebo obecná) + vyjadrenie správy ciest, obce a dopravného inšpektorátu. A to, čo tu už je spomínané...