Retuska
28.04.11,16:07
Dobrý deň,chcela by som sa opýtat kolko asi tak brigadnici beru za antrettie strechy na hodinu.Farba a material poskytneme my,neviem ci to zalezi od plochy strechy alebo od odpracovanych hodin....hm?
TomasHC
28.04.11,15:04
A co presne? Drevo na krov Bochemitom? Tatransky profil na podhladoch?
andiablo
28.04.11,17:20
Ak sa jedná o natieranie plechvej strechy. no záleží na type strechy a koľko chcete náterov, zároveň i brúsenie. No ja som pred 4 rokmi mal nasledovný cenník za obrusenie strechy od 10sk/m2 a za každú vrstvu farbu to iste. Meter vychádzal od 45SK/m2 pri dvoch náteroch. Ale niekde sme sa dohodli na hodinovke a tam som bral 250 SK/h a to vtedy ak bola moc tvarovaná strecha.
Oliwa
28.04.11,17:37
mimotemy A predsa k téme:
Ľudia, prosím Vás, čítajte to po sebe ;)... každému sa môžu šmyknúť prsty, ale "antrettie" a "pechvej" - to je "po aky"? :):D
arizona
28.04.11,17:50
Dobrý deň,chcela by som sa opýtat kolko asi tak brigadnici beru za antrettie strechy na hodinu.Farba a material poskytneme my,neviem ci to zalezi od plochy strechy alebo od odpracovanych hodin....hm?
Ked sa dohodnes s niekym na odpracovanych hodinach, tak ver, ze budu cas iba predlzovat a ty preplatis.
Lepsie je sa dohodnut na celkovej cene, za komplet odvedenu robotu.

Len pravdu povediac, neviem, ci zozenies nejakych sikovnych brigadnikov...
A cena zalezi aj odkial si,ake su u vas platy atd.

mimotemyja som pred 5.rokmi hladala nejakych dvoch chalanov,aby mi zlozili z nakladiaka 5 kubikov dreva.Ziadne velke, tazke kusy,mensie,krbove drevo.
Bezne nam to dvom,s muzom trva 30-40 min.
Synovi som kazala, nech sa spyta nejakych kamosov,prip. nejakych nezamestnanych nablizku.
No, nenasiel nikoho,lebo za tisicku sa na pol hodinu nikomu nechcelo prist...:rolleyes::mee::mee: Vraj malo...:confused:
Retuska
29.04.11,06:13
tak ono by to bolo tak ze priatel s kamaratom by to antierali,rpeto sa pytam.priatel enche nic ale rpedsa niesme rodina,takze nasi mu za tu robotu chcu dat.kedze si mal povedat cenu a on nic nepyta musime mu urcit my no ale chcem vediet kolko je tak optimalne....
Oliwa
29.04.11,07:30
tak ono by to bolo tak ze priatel s kamaratom by to antierali,rpeto sa pytam.priatel enche nic ale rpedsa niesme rodina,takze nasi mu za tu robotu chcu dat.kedze si mal povedat cenu a on nic nepyta musime mu urcit my no ale chcem vediet kolko je tak optimalne....
mimotemy :eek:Toto nemyslíš vážne, však? :eek:
Retuška, mohla by si prosím Ťa tie svoje príspevky pred odoslaním trochu "vyretušovať?" ;):)

Tak nech Ťa Vaši dajú tomu priateľovi /ako v rozprávke/ - za ežnu...!:D:D:D Ale keď on nič nepýta, tak neviem...
veronikasad
29.04.11,07:33
Ale "pani učitelka", nebuď taká prísna, veď to sú také milé "prešmyčky" ...
Oliwa
29.04.11,07:59
Ale v takom minipríspevku - a toľko? :( A nie som pani učiteľka... ;)
robin78
29.04.11,18:09
hehe, poradie pismen v slove nie je dolezite, podstatne ze su tam vsetky pismena :D
Oliwa
29.04.11,19:12
hihi, asi milovník/čka scrabble... :D
Retuska
01.05.11,19:10
spravne:D:D....noo dobre tak sak ja furt prehadzujem pismenka:Pukrizujte ma :P