wajda
28.04.11,17:34
Zdravim,

v minulosti som tu uz raz na Porade hladal zaujemcu o moj projekt www.cestujbusom.sk, na ktory som v tom case uz nemal dostatok casu. Projektu sa nakoniec ale ujala moja rodina, no v sucasnosti je situacia uplne rovnaka a uz dlhsi cas sa mu nestiha venovat v takom rozsahu, aky by bol potrebny.

V skratke ide o inzertny portal, na ktorom cestovne kancelarie, ktore ponukaju zajazdy autobusom, mozu inzerovat volne miesta, ktore im ostanu v autobusoch neobsadene. Pre cestovnu kancelariu to znamena, ze moze zarobit na niecom, co by bolo v konecnom dosledku stratove. Stranka je postavena na redakcnom systeme BiznisWeb a ma uz celkom fajn PageRank 4. Na stranku www.cestujbusom.sk je smerovana aj domena www.cestujsvetom.sk a tak popripade vznika moznost inzerovat zajazdy a ubytovanie doma aj v zahranici bez ohladu na autobusovu dopravu.

Momentalne je problem v tom, ze sa stranke treba aktivne venovat – zhanat inzerentov, nahadzovat nove inzeraty, pohrat sa s dizajnom, bannermi, atd. Rad by som preto stranku ponukol niekomu, kto ma dobre napady, vie ako tento dobry napad vyuzit a hlavne kto by mal cas sa jej naplno venovat. Ak by sa nasiel zaujemca, ktory by mal zaujem tuto stranku spolu s oboma domenami napr. kupit, nech navrhne cenu, pripadne ak vidi moznosti na spolupracu, nech navrhne o aky druh spoluprace by malo ist.

Pokial by mal niekto zaujem o viac informacii, nech sa ozve na cestujbusom@cestujbusom.sk.

Vdaka,

R.
vedec
28.04.11,20:51
Ale tu táto tema nepatriiii.... inzercia ti nič nehovorííí???
wajda
29.04.11,05:08
Mohlo by to ist aj do inzercie, ale podla mojho nazoru sa to viac hodi sem. Tuto kategoriu navstevuju ludia, ktori hladaju zaujimave podnikatelske napady, popripade sa potrebuju inspirovat, tak preco to nedat sem? Urcite si to skor vsimnu tu ako v inzercii...