multi
28.04.11,23:39
Zdravím, potrebujem radu ako sa vykrutit z dohody o vykonani prace ktora ma trvanie do 31.8.2011....zamestnavatel mi odmieta podpisat dohodu o ukonceni dohody.....a z uradu na mna tlacia ze mam doniest potvrdenie o ukonceni...riesenim by bolo nechat dohodu trvat a nechodit tam ale to by som musela dokladovat prijem, kazdy mesiac, a potvrdenia od neho uz pochopitelne nedostanem a vyradia ma z evidencie....chcela som mu poslat len oznamenie o ukonceni dohody z mojej strany, ale v dohode mam napisane ze ju je mozne menit len pisomne so suhlasnym podpisom oboch stran.tak uz neviem.....Diq za vsetky rady
jelalim
29.04.11,03:56
ked sa neda dohodnut, treba poslat vypoved. Vypovedna doba je 15dni, myslim.

Vypoved mozes poslat aj postou, ale posli s dorucenkou, aby si mal presny datum, kedy vypoved obdrzali.
multi
29.04.11,04:43
ked sa neda dohodnut, treba poslat vypoved. Vypovedna doba je 15dni, myslim.

Vypoved mozes poslat aj postou, ale posli s dorucenkou, aby si mal presny datum, kedy vypoved obdrzali.


Ok, ale ked uvidi na obalke moje meno tak to prevezme v uplne posledny den alebo to neprevezme aby to natahoval co najdlhsie
jelalim
29.04.11,12:51
Ok, ale ked uvidi na obalke moje meno tak to prevezme v uplne posledny den alebo to neprevezme aby to natahoval co najdlhsie

Co to mas za zamestnavatela? Toto snad nerobi nikto.

Tak mu to chod odovzdat osobne aj so svedkom alebo videokamerou.
Ak to odmietne prevziat, nechaj mu to na stole.
multi
29.04.11,17:31
Kebyze viem predom, tak mu to uuuurciteeeee nepodpisem.....:mad:a po mesiaci nemam s nim takyto probleeeem.

inak co mi moze ak jednoducho nenastupim .....a som dnes bola na Upsvar a pani povedala ze ak nepomozu moje argumenty tak to budu riesit oni...takze sa tesim celkom....ale od pondelka nastupujem na dohodu inam....takze k nemu uz jedoducho nemam v plane tam ist
Mila123
30.04.11,11:32
Zisťovala som minulého roku ako sa dáva výpoveď z dohody o vykonaní práce, tá sa končí vzájomnou dohodou, nakoľko nebýva uzavretá na dlhšiu dobu....a mala by v nej byť práca presne pomenovaná a aj termín jej ukončenia.........tých 15 dní platí ale iba pri DoPČ......
multi
30.04.11,17:38
Zisťovala som minulého roku ako sa dáva výpoveď z dohody o vykonaní práce, tá sa končí vzájomnou dohodou, nakoľko nebýva uzavretá na dlhšiu dobu....a mala by v nej byť práca presne pomenovaná a aj termín jej ukončenia.........tých 15 dní platí ale iba pri DoPČ......




takze ak som to spravne pochopila pri dohode o vykonani prace neplati 15-dnovka ako pri dohode o pracovnej cinnosti? takze mu kludne mozem povedat ze jednoducho nepridem, predlozim vypoved (namiesto dohody o ukonceni dohody) a hned skoncim a on mi moze akurat tak..... ?