Damiana3
29.04.11,07:25
Dobrý deň všetkým, rada by som vás poprosila o radu.
V mojom prípade ide o preradenie na nižšiu pracovnú pozíciu v hierarchii firmy. Vo firme som pracovala na manažérskej pozícii /4roky/, ale jedného dňa prišiel do kancelárie vtedy môj šéf, že od 1.2.2011 nebudem zastávať tútu pozíciu, ale o triedu nižšiu a manažérsky post bude vykonávať kolega, ktorý sedí so mňou v kancelárii a dokonca mi bude nadriadený :( . Tento kolega bol zhodou okolností zosadený z predchádzajúcej funkcie nakoľko si náležite neplnil svoje pracovné povinnosti. Tento počin svojho nadriadeného som nijako nechápala. Dodnes mi nebolo vysvetlené, prečo, začo, čo sa stalo !!! Svoju prácu som si vykonávala zodpovedne a svedomito, preto som bola z toho dosť šokovaná a neustále som :confused:. Celú dobu sa mi to nezdá košér zo strany zamestnávateľa. Doteraz nemám ani zmluvu, ani náplň práce, ani sa s týmto faktom nijako nestotožňujem. Mohli by ste mi PROSíM poradiť, či môj zamestnávateľ postupoval v rozpore so zákonníkom práce a ak áno, aké kroky by som mala v mojom prípade podstúpiť?
Ďakujem