Toma111
05.01.06,15:32
Ahojte, chcel by som vedieť, ako evidujete pracovný čas pracovníkov, ktorý pracuju na základe Dohody o vykonaní práce. Ďakujem.:confused:
DanielaSL
05.01.06,14:34
Na tlačive - evidencia dochádzky.Založím ho potom spolu s výplatami.
Buď si ho kúpiš v obchode s tlačivami ,alebo pozri či by ti nevyhovovalo to, čo je tu na porade . Hľadaj v Tlačivách.
Toma111
09.01.06,08:27
Nestačí ak budem mať napísané v dochádzke, že napr. za mesiac január odrobil 60 hodín?? Alebo je treba rozpísať presne, koľko hodín robil ten ktorý deň?? Ďakujeeem.
myrjam
09.01.06,11:59
Ja som si spravila v exceli tabuľku, kde si odprac.čas zapisujem a zároveň sa tam hodiny zrátavajú, príp. sledujem pri DoBPŠ odpracovanie max. polovičky fondu prac.času. A každý mesiac doplním podľa dochádzky.
Bionda
09.01.06,12:00
Ono z hľadiska dohody o vykonaní práce by sa mala dohodnúť druh práce , čiže je dôležitý výsledok (dokonca to môže byť aj s pomocou rodinných príslušníkov....). Ja zástancom vedenia dochádzky dohodárom nie som.
Takže Toma myslím si, že v dohode je dôležité opis prac.úlohy a koľko odrobí v mesiaci, len pozor na to, aby to nebola disimulácia prac. pomeru.
Nakoľko má byť dohoda dohodnutá pred začatím prac. úlohy chcela by som vidieť ako niekto kto má aj HPP a práca je limitovaná výsledkom (t.j. môže ju vykonať aj v posledný deň mesiaca.. a pod.) bude vopred vedieť kedy ju odpracuje.....