male
29.04.11,18:32
Po 6 tyzdnoch od zakupenia sa synovi zacalo na botaskach Adidas deravit vnutro v oblasti piet. Reklamaciu uznali s tym, ze si mozem vybrat iny tovar, alebo mi vratia 80% kupnej ceny. Iny tovar nechcem, lebo som stratila doveru k ich tovaru. Nemaju dobre referencie. Je to v poriadku, ked mi vratia iba 80%, ked som tovar reklamovala po 6 tyzdnoch od kupy? Vdaka za radu. Atka
arizona
29.04.11,17:52
Po 6 tyzdnoch od zakupenia sa synovi zacalo na botaskach Adidas deravit vnutro v oblasti piet. Reklamaciu uznali s tym, ze si mozem vybrat iny tovar, alebo mi vratia 80% kupnej ceny. Iny tovar nechcem, lebo som stratila doveru k ich tovaru. Nemaju dobre referencie. Je to v poriadku, ked mi vratia iba 80%, ked som tovar reklamovala po 6 tyzdnoch od kupy? Vdaka za radu. Atka
Ak ti uznali reklamaciu, to znamena, ze si mozes bud ziadat peniaze/ v plnej sume/,alebo si vyberies iny tovar. Nemozu ta nutit vybrat iny tovar,ak nechces.

80% :eek::eek::rolleyes:... to som este nepocula!!!
Vygoogli si podla miesta bydliska SOI a obrat sa -najlepsie pisomne ,na nich, mozno si trochu zgustnu... :---:D

Ziadaj vyplatit plnu sumu.
MIRCO1972
30.04.11,06:21
Ja som reklamoval po vyše roku kabelku čo som kúpil manželke na Vianoce...trhala so v okolí remeňa. Keďže odpoveď neprichádzala ani po 30 dňoch tak som si zavolal na SOI aby mi poradili ako ďalej postupovať. Ak nevybavili reklamáciu do 30 dní sú povinný ti vrátiť plnú sumu alebo po dohode si môžeš vybrať iný tovar. Presne toto na mňa skúšala predavačka že mi vráti len časť ceny lebo kabelka má už viac ako rok. Trošku som ju usmernil a bez problémov vrátila celú sumu. Niekedy stačí trošku pohroziť SOI-kou. Mimochodom. Predávajúci je povinný ťa oboznámiť s výsledkom reklamácie písomnou formou. Buď email, sms alebo listom.


MIRCO