vulxy
29.04.11,19:02
ahoj,poradte mi kde sa da pozerat online dnesny zapas o 20:00,telku mi okupuju naky turci:D
Dana1
29.04.11,17:10
na STV ide. ja mám šťastie u nás nikto turkov nepozerá. :-) celá rodina fandí slovensku.
Martasch
29.04.11,17:13
pepsikova
29.04.11,17:21
...u nás je dnes "trident"- v každej izbe jeden TV,každý držíme palce a vreštíme za seba!...
...aj komentátori vyzerajú živí...melie im to!..
vulxy
29.04.11,17:46
http://hokej.stv.sk/

nuz obraz mizerny ale da sa to,vdaka
trisestri
29.04.11,18:15
tak kolko nám dajú Slovinci?:D:D:)
Mária27
29.04.11,18:18
Dnes samé prekvapká - aj nás to prekvapká? Už to začína ... blbé!
Úprava: dobré! Zatiaľ.

Koniec: Huráááááááááá!
josepho
29.04.11,19:31
Ma niekto nejaku linku na live prenosy v zahraničí...Sme v UK a je to na ..
KEJKA
29.04.11,19:33
Nachádzate sa mimo územia SR?
Odkaz pre sledovanie MS mimo územia SR:
http://www.iihf.com/
Lubaba
29.04.11,20:34
tak sme to dotiahli do zdarného konca:" my sme tu doma, my sme tu doma"...dúfam, že aj zostaneme!!!
vulxy
30.04.11,16:59
tak sme to dotiahli do zdarného konca:" my sme tu doma, my sme tu doma"...dúfam, že aj zostaneme!!!

to som si myslel aj ja ze som doma kym ma nedeportovaly spred telky aj s keksikmi,chipsami a kofolou :D kvoli Onurovi ktoreho ani nepoznam,takze uz ani neviem kto je kde:D
tomasjuve
30.04.11,17:09
nechcem provokovat lebo urcite mnohisu uprimne stastni ked svk vyhra, ale o com to je, preco by som ja mal chciet aby nejaky chlapici cosa vedia smykat po lade zarabaju miliony v nhl a zhodou okolnosti sa naroili geograficky blizko mna dosiahli uspech, zrejme u mnohych je to vec zvyku, ja v tom nevidim ziadny racionalny zaklad , citit sudrznost na zaklade geografickej blizkosti, to viac citim prilusnost k skupine zalozenej na rovnakom zaujme, nazoroch, alebo trebars rovnakej hudbe. takze mi je suma fuk ako hraju a nejaka popagacia, n neporovnavajme hokej s futbalom par zasvetenych o hokeji vie ale skuocne to nie je masova udalost. a teraz do mna :)
Kazu
30.04.11,17:26
nechcem provokovat lebo urcite mnohisu uprimne stastni ked svk vyhra, ale o com to je, preco by som ja mal chciet aby nejaky chlapici cosa vedia smykat po lade zarabaju miliony v nhl a zhodou okolnosti sa naroili geograficky blizko mna dosiahli uspech, zrejme u mnohych je to vec zvyku, ja v tom nevidim ziadny racionalny zaklad , citit sudrznost na zaklade geografickej blizkosti, to viac citim prilusnost k skupine zalozenej na rovnakom zaujme, nazoroch, alebo trebars rovnakej hudbe. takze mi je suma fuk ako hraju a nejaka popagacia, n neporovnavajme hokej s futbalom par zasvetenych o hokeji vie ale skuocne to nie je masova udalost. a teraz do mna :)

:D:D:D No veď o to ide, cítiť príslušnosť k skupine založenej na rovnakom záujme.A hokej je dosť dobrý dôvod pre minimálne polovicu Slovenska aby sa tu cítilo "doma" :D:D:D
tomasjuve
30.04.11,17:44
:D:D:D No veď o to ide, cítiť príslušnosť k skupine založenej na rovnakom záujme.A hokej je dosť dobrý dôvod pre minimálne polovicu Slovenska aby sa tu cítilo "doma" :D:D:D

no jo ale znamena tesit sa z pozerania hokeja a nie fandit konkreetne slovakom
Kazu
30.04.11,17:57
no jo ale znamena tesit sa z pozerania hokeja a nie fandit konkreetne slovakom

Však to je skupina založená práve na tešenie sa z fandenia Slovákom:D:D:D Vidím, že nemáš ten správny uhol pohľadu :D
tomasjuve
30.04.11,18:06
Však to je skupina založená práve na tešenie sa z fandenia Slovákom:D:D:D Vidím, že nemáš ten správny uhol pohľadu :D

a sme zase na zaciatku preco prave slovakom
Mila123
30.04.11,18:23
Čo robia Česi po vyhratom hokejovom zápase????? vypnú PS....
Mária27
30.04.11,19:13
Uf, ešte aj za Čechov sa musím nervačiť! Ešte že sa dostali do vedenia.
KoxXxo
30.04.11,20:33
Nemusíš.
pepsikova
01.05.11,05:04
a sme zase na zaciatku preco prave slovakom


..lebo taký ako ty to nevie pochopiť normálnym rozumom...fanúšik fandí slovákom, al e pozerá aj iné hokeje, tam si zase nájde svojich, či sú to už česi, švédi, lotyši,je to proste hokej a ten, kto ho nemá rád, to nepochopí..je to srdcovka raz za čas- ako dobrý milenec...
..a naozaj nie je nutné to nejak detailne rozoberať a negatívne komentovať...to musíš prežiť,potom to pochopíš...asi tak...


(aby som ti vysvetlila toho dobrého milenca- síce hokej neuspokojí tvoje telo, ale dušu pohladí ako nikto)
josepho
01.05.11,16:10
kde to na iihf.com najdem je tam online vysielanie?
arizona
01.05.11,16:39
Nachádzate sa mimo územia SR?
Odkaz pre sledovanie MS mimo územia SR:
http://www.iihf.com/

Ale to sledovanie sa musi predplatit...;)
Bud jednotlive zapasy,alebo cely balik .
Anik
01.05.11,16:40
josepho
dcéra mi poslala ešte jeden link vraj aj nato iihf.com treba zaplatiť
oni zaplatili 15 libier a majú rôzne televízie aj slovenské neviem koľko veľa a včera už pozerali hokej čechov - tv majú zaplatenú na celý mesiac
www.onlinetv1.net
www.myeuro.tv tam je to za 12 libier
KoxXxo
01.05.11,17:07
Čipsy, pivo a ticho!
KoxXxo
01.05.11,17:57
Sledujte hokej v zahraničí. (http://sk.justin.tv/gooooooly#/w/1150324608)
trisestri
01.05.11,19:36
a je po hokeji-hrali dobre,len aj vyhravat treba a to už veru niet ani nad kým-alebo žeby predsa len?/Rusko,Fínsko,Ćesko/
srska
01.05.11,20:41
a je po hokeji-hrali dobre,len aj vyhravat treba a to už veru niet ani nad kým-alebo žeby predsa len?/Rusko,Fínsko,Ćesko/
nemci áno. hrali rovnako ako proti rusom. 1-2 napádajúci hráči v útočnom pásme a ovládli stredné pásmo až do nášho tretieho gólu.
pre pamätníkov: nemci obidva zápasy hrali tak ako my proti rusom za éry golonku, jiříka - firsova, ....
kto dal v nike na nemcov 100, má 465
Mária27
01.05.11,21:09
Pozdrav dňa: Nevadí.
pepsikova
01.05.11,21:49
Pozdrav dňa: Nevadí...

...ani by mi to tak nevadilo, ale v zámorí sú to hity a doma, na vlastnom ľade prehrajú...
vulxy
02.05.11,06:54
a je po hokeji-hrali dobre,len aj vyhravat treba a to už veru niet ani nad kým-alebo žeby predsa len?/Rusko,Fínsko,Ćesko/

vraj hrali dobre:D si robis srandu ,keby Hanlon zvolil hociaku inu taktiku tak je to lepsie ale nie on chcel dokazat ze s peknym hokejom sa da proti nadupanym silovo hrajucim nemcom.uz po prvej tretine bolo jasne ze tadeto cesta nevedie ale jemu to chudakovi nedoslo.
ale mozno je to genius a chcel len uspat buducich superov,uvidime....:)
trisestri
02.05.11,10:12
Neviem či sme potrebovali Hanlona,máme aj doma dobrých trenerov.
arizona
02.05.11,10:30
josepho
dcéra mi poslala ešte jeden link vraj aj nato iihf.com treba zaplatiť
oni zaplatili 15 libier a majú rôzne televízie aj slovenské neviem koľko veľa a včera už pozerali hokej čechov - tv majú zaplatenú na celý mesiac
www.onlinetv1.net (http://www.onlinetv1.net)
www.myeuro.tv (http://www.myeuro.tv) tam je to za 12 libier

Nevies, ako sa im sledovalo?

vraj to neslo nacitat a hoci ludia mali zaplatene, nedalo sa pozerat:rolleyes::mee:
jar88
02.05.11,10:31
a sme zase na zaciatku preco prave slovakom
To ty ťažko pochopíš.
To nemá nič spoločné s normálnym rozumom. Je to len hromadná zábava pre slaboduchý plebs. Rovnako ako v USA, ale za menej peňazí.
Tu môžeš čítať rôzne geniálne a duchaplné múdrosti a každý tu bude najlepšie vedieť (jasné že po zápase) ako to malo správne prebiehať.
-------------------------------------------------
CHÁPEŠ..??
trisestri
02.05.11,11:15
To ty ťažko pochopíš.
To nemá nič spoločné s normálnym rozumom. Je to len hromadná zábava pre slaboduchý plebs. Rovnako ako v USA, ale za menej peňazí.
Tu môžeš čítať rôzne geniálne a duchaplné múdrosti a každý tu bude najlepšie vedieť (jasné že po zápase) ako to malo správne prebiehať.
-------------------------------------------------
CHÁPEŠ..??

Ešte že tu žiješ a zarabáš na tom ,,plepse,, ty génius z KSS /raz poučáš na stranických prednáškch ,potom osočuješ po forách a robíš zo seba najvätšieho mudrca planéty,už len ti chýba nutený potlesk,hranice volné,možeš ist tam kde nie je pleps,ale asi inde by si bol nula a trapný zo svojimi dristami/:):D:D
Anik
02.05.11,17:19
arizona
vraj treba viackrat kliknúť na vybranú stanicu a malo by to naladiť lepšie. Vraj je to najlepšie cez firewox, ale aj cez operu a explorer to ide. ale tiež vraj im to ide lepšie na notebooku a horšie na PC. Ale to ladenie vraj veľmi pomohlo. Oni to pozeraju http://www.onlinetv1.net/
arizona
02.05.11,18:31
arizona
vraj treba viackrat kliknúť na vybranú stanicu a malo by to naladiť lepšie. Vraj je to najlepšie cez firewox, ale aj cez operu a explorer to ide. ale tiež vraj im to ide lepšie na notebooku a horšie na PC. Ale to ladenie vraj veľmi pomohlo. Oni to pozeraju http://www.onlinetv1.net/
Dakujem Anik,
cez firefox a na NB...ale nedalo sa vobec pozerat!!!:rolleyes::confused::mad::mee:


ten link...to je tiez platene,alebo staci registracia?
Anik
02.05.11,19:06
tiež je to platené , ale pozerali to v anglicku v pohode tam majú za tých 15 libier riadne na 1 mesiac televíziu slovenské a české programy aj dáky filmový cinema či aký toto z tých všetkých považovali za najlepšie čo sa týka ceny za ponúknutú službu a sú s tým spokojný
kukučka
03.05.11,18:53
ak niekto potrebuje, tento link je funkčný http://livetv.ru/en/eventinfo/73387_russia_slovakia/
jar88
04.05.11,16:55
Ešte že tu žiješ a zarabáš na tom ,,plepse,, ty génius z KSS /raz poučáš na stranických prednáškch ,potom osočuješ po forách a robíš zo seba najvätšieho mudrca planéty,už len ti chýba nutený potlesk,hranice volné,možeš ist tam kde nie je pleps,ale asi inde by si bol nula a trapný zo svojimi dristami/:):D:D
Trošku slabo čítaš a následne zle chápeš písaný text.
Ja som písal o slaboduchej zábave pre plebejcov.
(Mňa zo svojej tuposti neobviňuj. Sám si za to môžeš.)
----------------------------------------------------------
Myslím, že nebude dlho trvať a sami medzi sebou sa umlátite.
trisestri
05.05.11,11:12
Trošku slabo čítaš a následne zle chápeš písaný text.
Ja som písal o slaboduchej zábave pre plebejcov.
(Mňa zo svojej tuposti neobviňuj. Sám si za to môžeš.)
----------------------------------------------------------
Myslím, že nebude dlho trvať a sami medzi sebou sa umlátite.

Súdruh modrý sám čítaj čo píšeš,bol si citovaný,snad poznáš význam tohto slova,/snad je v tom nejaký rozdiel,keby aj?/neboj sa neumlatíme sa-asi ti uniklo že na hokeji je ovela menej vytržnosti ako na futbale-to skor vy súdruhovia podnikatelia sa požeriete medzi sebou,lebo už nie je z čoho kradnút./neuznávaš kultúru,šport,morálku,solidaritu-plný bachor to je tvoja hodnota,tak ak chceš vidiet plebs/bohatstvo z teba ešte patricija nerobí/-pozri sa do zrkadla/
KoxXxo
07.05.11,15:29
Štart Gáboríka dnes večer je otázny:
KoxXxo
07.05.11,19:56
My sme už doma!!!!!!!
video1983
07.05.11,20:05
pride cigan do krcmy a pyta sa barmana , ako hraju nasi? barman: vasi nehraju :D
lujza.j
07.05.11,20:14
My sme už doma!!!!!!!

nechcem byť hnusná, ale ja som to hovorila od začiatku,že sme doma a že aj budeme doma...... keby to bolo inak milo by ma prekvapili;)
Marína
17.05.11,11:11
Podľa mňa najzaujímavejší a najkrajší gól na MS 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=bsdHC8wisO4
srska
17.05.11,11:38
nurminen prehral stávku - na rodnej hrude štvornožky až domov:)
KoxXxo
17.05.11,12:43