danr91
29.04.11,19:09
Máte niekto skúsenosť s modernými suchými toaletami? Na nete som našiel info o separovacích alebo kompostovacích, napr. značky Separett, Biolan, je to teda dosť drahé, je mi však veľmi sympatický ekologický princíp. Už to ponúkajú aj Česi /distribúcia zahraničných značiek/. Dík za názory a postrehy.
220870
29.04.11,18:54
Niekedy neuveriteľné koľko humbuku sa dá narobiť okolo jedného ho...množstvo spôsobov a krkolomných technických riešení , ako skomplikovať aj tú najjednoduchšiu ľudskú činnosť.Za cisára pána našim predkom na to stačila jedna jednoduchá jama .Dnes na to treba celú vedeckú disciplínu a technickú univerzitu zaoberajúcu sa spôsobom ,ako ohriať na vhodnú teplotu "dekel" a nepopáliť pritom vajcia a zároveň vypočítať vhodnú výšku pádu projektilu do dostatočne veľkej nádoby tak ,aby pri tom páchatel s vypúlenými očami ,neprišiel o posledné zbytky čistého vzduchu v miestnosti.
Brčo
29.04.11,19:06
Máte niekto skúsenosť s modernými suchými toaletami? Na nete som našiel info o separovacích alebo kompostovacích, napr. značky Separett, Biolan, je to teda dosť drahé, je mi však veľmi sympatický ekologický princíp. Už to ponúkajú aj Česi /distribúcia zahraničných značiek/. Dík za názory a postrehy.
Dnes som doviezol stare palety,zajtra idem modernu "ekokadibudku" :Dzbuchat(ked nebude prsat).Bude kompostovacia...;)