martinslebo
29.04.11,21:18
zdravim chcel by som sa spytat či ak chcem ist do Bosny treba mi pas alebo mi stači občiansky preukaz, dakujem :) PS. mam 16 ale s tym by pri hraniciach nemal byt problem však?
lujza.j
29.04.11,19:29
martinslebo
29.04.11,19:32
dakujem :) a je tam napisane že občiansky preukaz vo forme indentifikačnej karty ale to je asi len tak zložito napisane nie? to mi stači normalny občiansky
lujza.j
29.04.11,19:38
ja som to pochopila tak že OP ako ID kartu, nie ten starý knižočkový čo má moja babka:)
martinslebo
29.04.11,19:40
aha tak ok dik :) ja už mam tu ID kartu, preto sa pytam lebo ja som nikdy ani iny OP nevidel :D
felix1
30.04.11,22:34
Neviem ako sa tam budes prepravovat a kto ta povezie, ale na AUTO hraniciach si dokladne prezaraju zelenu kartu a aj suhlas vlastnika auta ( hlavne pri sluzobnom aute) !!! Ich menu nezhanaj v banke, v BH sa da aj v potravinach priamo platit s EUR, vydavaju nazad len ich drobne. Kurz bol v r. 2010 velmi blizky bankvovemu kurzu v BH. Trocha potravinovych zasob na cestu nezaškodí :)
Taserda
01.05.11,08:10
Neviem ako sa tam budes prepravovat a kto ta povezie, ale na AUTO hraniciach si dokladne prezaraju zelenu kartu a aj suhlas vlastnika auta ( hlavne pri sluzobnom aute) !!! Ich menu nezhanaj v banke, v BH sa da aj v potravinach priamo platit s EUR, vydavaju nazad len ich drobne. Kurz bol v r. 2010 velmi blizky bankvovemu kurzu v BH. Trocha potravinovych zasob na cestu nezaškodí :)
Ja tam chodievam a okrem € som platil aj s HR Kunami a na výdavku som sa stále dohodol ale maj sebou aj drobné €,potraviny sú s cenami asi ako u nás a lacnejšie.