zeman
05.01.06,18:42
Prosím o radu.
Mám zamestnanca dlhodobo na DPN. Je treba zaňho poslať hlásenie o odvodoch do SP a ZP za december, keď odvody budú nulové ?
Za radu ďakujem.
DanielaSL
05.01.06,17:46
Myslíš na prílohe k mesačnému výkazu? Ja nedávam , tlačím si to rovno zo softu a tam mi takýchto zamestnancov neuvádza a v našich poisťovniach to ani nevyžadujú. Ale zisti si to v tvojich, v niektorých pobočkách to vraj chcú.
Tweety
05.01.06,17:47
Prosím o radu.
Mám zamestnanca dlhodobo na DPN. Je treba zaňho poslať hlásenie o odvodoch do SP a ZP za december, keď odvody budú nulové ?
Za radu ďakujem.
O tom sa tu už veľa písalo, ale uvediem ako to robím ja. Mám napr. v uvedenej poisťovni 3 pracovníkov, z toho 1 bol DPN, na tlačivku sú uvedení všetci traja so všetkými náležitosťami výkazu, dvaja majú VZ podľa toho aký im vychádza, a ten chudák chorý má VZ 0. Ale boli tu už aj príspevky,že nulové neposielajú, mne to takto vychádza zo softu a zatiaľ nikto v poisťovni neprotestoval proti tomu. ;)
Tweety
05.01.06,17:49
Myslíš na prílohe k mesačnému výkazu? Ja nedávam , tlačím si to rovno zo softu a tam mi takýchto zamestnancov neuvádza a v našich poisťovniach to ani nevyžadujú. Ale zisti si to v tvojich, v niektorých pobočkách to vraj chcú.
Nepredbiehaj sa prosím.:) :) :) :) :) ;)
DanielaSL
05.01.06,17:54
;) :) ;) :) ;) :)
tonkat
05.01.06,18:01
Nepredbiehaj sa prosím.:) :) :) :) :) ;)
Kým čakáte v rade, môžete sa pozrieť aj sem:http://www.porada.sk/t14737-neplatca-dph--nadobudnutie-tovaru-v-inych-statoch-eu.html
Tweety
05.01.06,18:36
Kým čakáte v rade, môžete sa pozrieť aj sem:http://www.porada.sk/t14737-neplatca-dph--nadobudnutie-tovaru-v-inych-statoch-eu.html
Nepochopila som, prečo si vybrala práce túto tému, neboli tam žiadne krátke predbiehania.;) :p
tonkat
05.01.06,18:43
Nepochopila som, prečo si vybrala práce túto tému, neboli tam žiadne krátke predbiehania.;) :p
Ja len tak, že keď sa tu nemá predbiehať, tak tam by vás (možno) nikto nepredbehol - zatiaľ je tam kľud. Ale nič v zlom. Bol to pokus o vtip.
Tweety
05.01.06,18:47
Ja len tak, že keď sa tu nemá predbiehať, tak tam by vás (možno) nikto nepredbehol - zatiaľ je tam kľud. Ale nič v zlom. Bol to pokus o vtip.
Ja som tam hľadala nejaké minútové predbiehanie, ale tam je to príliš vážne na srandičky. Niekedy je nutné témy odľahčiť od tej vážnosti, aby sme na ňu nepomreli. ;) :)