renkama
01.05.11,13:12
Aké sú Vaše skúsenosti s touto fúkacou kefou?

74840
Tweety
01.05.11,12:07
Aké sú Vaše skúsenosti s touto fúkacou kefou?

74840
Mám ju už nejaký ten piatok a skúseností sú len pozitívne.
ANNA
01.05.11,16:33
Ja ju používam asi 4 roky a neviem si bez nej predstaviť úpravu vlasov.
durisovad
01.05.11,16:58
Velmi dobra vec, mne ju pred dvomi rokmi doniesol Jezisko a velmi casto ju pouzivam.
lujza.j
01.05.11,16:59
...baby to fakt? nepomochlajú sa na tom vlasy?
durisovad
01.05.11,17:04
Ja mam taku, ktora schova tie pichliaky, ked sa stlaci take tlacitko, takze kefu pekne vytiahnem z vlasov.
lujza.j
01.05.11,17:11
Ja mam taku, ktora schova tie pichliaky, ked sa stlaci take tlacitko, takze kefu pekne vytiahnem z vlasov.

teraz si to kukám na nete, prosím ta akú maš zn.;) dik
durisovad
01.05.11,17:45
Vola sa to takto: BOSCH beautixx curly ion. Nie je to sice Rowenta, ale na obrazku to vyzera presne tak ako ta moja. A naviac ma este take volaco ako zehlicka na vlasy, to pouziva moja vnucka, ked sem pride a svoju si nechce nosit so sebou.
terezamaria
01.05.11,17:54
Nemám síce Rowentu, mám Bravo, ale neviem si bez nej predstaviť
bežnú " údržbu " vlasov. Používam ju každý deň, môžem len odporučiť.:)
renkama
01.05.11,20:28
Nemám síce Rowentu, mám Bravo, ale neviem si bez nej predstaviť
bežnú " údržbu " vlasov. Používam ju každý deň, môžem len odporučiť.:)

A tiež je rotujúca? Ide mi hlavne o rotujúcu kefu.:)
terezamaria
02.05.11,05:02
A tiež je rotujúca? Ide mi hlavne o rotujúcu kefu.:)

Nie je rotujúca, je pevná, ale ja mám krátke vlasy, takže mi vyhovuje.:)
Tweety
02.05.11,06:24
A tiež je rotujúca? Ide mi hlavne o rotujúcu kefu.:)
Tá kefa je na tom to najlepšie, ešte mokré vlasy pekne vysuší a zároveň vytvaruje. Ježiško( asi pred 5 rokmi) sa teda trafil.:)
alaya1
02.05.11,06:24
Ta rotujuca kefa, to je ta z teleshopingu? ja som stale taku chcela, no mam vlasy skoro po pas, tak neviem, ci by mi pomohla vlasy upravit, ja potrebujem hlavne uhladit, mam dost vlniste vlasy.
Tweety
02.05.11,06:45
Ta rotujuca kefa, to je ta z teleshopingu? ja som stale taku chcela, no mam vlasy skoro po pas, tak neviem, ci by mi pomohla vlasy upravit, ja potrebujem hlavne uhladit, mam dost vlniste vlasy.
Nie, manžel ju kúpil v kamennom obchode Nay. Ale uhladiť sa s ňou dá.
renkama
02.05.11,13:46
Nie je rotujúca, je pevná, ale ja mám krátke vlasy, takže mi vyhovuje.:)

Pevný kulmofén používam aj ja,ale teraz mám trochu dlhšie vlasy a už sa mi tak účes dobre nevytvaruje a nedrží.:(
Tweety
02.05.11,13:47
Pevný kulmofén používam aj ja,ale teraz mám trochu dlhšie vlasy a už sa mi tak účes dobre nevytvaruje a nedrží.:(
Tak neváhaj a bež kúpiť tú rowentičku.:)
renkama
05.05.11,17:36
Tak rowenta je už doma :).Dnes mala aj premiéru,ale ešte musím získať prax :D.Inak, vyzerá to na super vec.Vlasy mi nezamotáva,len sa mi zdá,že ich trocha elektrizuje,napriek tomu že má ionozáciu,no možno to je len teraz na začiatku.
arizona
05.05.11,17:48
Tiez takuto fukaciu kefu /znacku neviem, nemam ju po ruke/ pouzivam uz zopar rockov.
Je super na rychlu upravu ucesu,hlavne na cestach ju mam vzdy po ruke.;)

Ale ak je vlhke pocasie pouzivam radsej zehlicku na vlasy, ta vo vlhkom pocasi udrzi vlasy v lepsom stave.