Mila123
01.05.11,18:52
Som účtovníčka , podnikám ako FO aj PO , ešte dávno som bola poistená, ale poistku som zrušila, poisťovňa nesplnila moje očakávanie. Teraz som bez a pre prípad chyby z mojej strany by som chcela vedieť aké máte skúsenosti s poisťovňou, na akú sumu je krytie a čo je s plnením, resp. aké škody kryje???? ďakujem za Vaše príspevky, info či postrehy....
Luna
01.05.11,17:09
Ja som sa chcela pripoistiť,ale na to aby som bola poistená musela by som mať dosť veľký obrat. Poistka sa vzťahuje iba na zle zaúčtované prípady,nie napríklad keď zabudnem poslať súhrný výkaz.


Skús hľadať o poistení je tu toho veľa popísané. daj si do vyhľadávača "Poistenie účtovníka"
marjankaj
01.05.11,17:32
Som účtovníčka , podnikám ako FO aj PO , ešte dávno som bola poistená, ale poistku som zrušila, poisťovňa nesplnila moje očakávanie. Teraz som bez a pre prípad chyby z mojej strany by som chcela vedieť aké máte skúsenosti s poisťovňou, na akú sumu je krytie a čo je s plnením, resp. aké škody kryje???? ďakujem za Vaše príspevky, info či postrehy....

No musela by si uzatvoriť zmluvu za FO ako aj za PO.
Ak nie si poistená, tak nemáš nárok na žiadne plnenie.
Robina
09.05.11,08:28
Ja mám uzatvorenú poistku v Kooperatíve v r. 2010. Ale skúsenosti s plnením zatiaľ nemám, ani by som nechcela mať radšej. Ale je to poistenie účtovníka do určitej sumy.