Efči
01.05.11,19:21
Dobrý večer, uvažujem o otvorení parfumérie v kombinácii s predajom kvalitnej bižutérie, hľadám vhodných dodávateľov pre tento sortiment, - najmä kvalitu, dobrú cenu a originálnosť, dá mi niekto zaujímavé tipy?....

Vďaka
Danielle369
04.05.11,09:11
Na nete je plno výrobcov,dovozcov,len treba si sadkať a hladať..

napr:
http://www.stoklasa-sk.sk/bizuteria-x2s01465
marjankaj
04.05.11,09:21
Dobrý večer, uvažujem o otvorení parfumérie v kombinácii s predajom kvalitnej bižutérie, hľadám vhodných dodávateľov pre tento sortiment, - najmä kvalitu, dobrú cenu a originálnosť, dá mi niekto zaujímavé tipy?....

Vďaka

Takže hľadáš dvoch? Jedného lacného a druhého kvalitného?:confused:
Obávam sa že toto dohromady akosi nejde.:eek:
katalóg
04.05.11,17:58
Nie tuctovosť bižutérie, šperkov by bolo možno vhodné hľadať priamo u prameňa, čiže na škole, strednej, vysokej, výtvarného zamerania. Tiež sa musia niečím živiť. Iné je vystavovať, iné sa uživiť.
kentaur
15.05.11,16:33
Ahoj!
Ja sa zaoberám výrobou originálnej bižutérie. Na mail môžem poslať fotky.
Čo sa týka cien tovaru, dá sa dohodnúť pri vačšom odbere (od 5 kusov ). Podotýkam, že nevyrábam tuctový tovar, každý kúsok je jedinečný a nerobím dva rovnaké kusy.

Ak máš záujem, ozvi sa mi!
katka8880
26.12.11,10:04
ahoj neviem ci je to este aktualne ale ja ti mozem ponuknut bizuteriu za velmi vyhodne ceny. mam bizuteriu z plastu, kokosu, perly, kamene, stras......... v pripade zaujmu staci pozriet fotky na azete pod katy371
a neda mi aby som sa nevyjadrila k tej stranke na ktoru ta tu odkazovali tu stoklasa ci ako tak moje ceny su nizsie....
pekny den
anniera
10.03.12,10:15
ak je to ešte aktuálne som výrobca bižutérie (živnostník), fotky mojich prác a podrobnosti mailom rucneprace@szm.sk
Lenka-
12.03.12,14:53
Ponúkam značkové parfémy veľkoobchodne, bezkonkurenčné ceny. Len ORIGINAL.