avoktizapka
02.05.11,13:34
Mám taký problém, že robím prezentáciu na dejepis a potrebujem to tam spraviť tak že text bude chodiť sám, nebudem musieť šťuknúť enter alebo čo aby prišiel proste príde sám. Ale medzi snímkami si mám preklikovať sama, lenže ja vždy keď načasujem ten text tak tým pádom mi príde text ale zaraz sa mi preklikne po tých sekundách aj na snímku (Ja potrebujem aby keď príde všetok text snímka zostala tá ísta a nie sa posunula na ďalšiu) čo s tým?
Chobot
02.05.11,13:59
Mám taký problém, že robím prezentáciu na dejepis a potrebujem to tam spraviť tak že text bude chodiť sám, nebudem musieť šťuknúť enter alebo čo aby prišiel proste príde sám. Ale medzi snímkami si mám preklikovať sama, lenže ja vždy keď načasujem ten text tak tým pádom mi príde text ale zaraz sa mi preklikne po tých sekundách aj na snímku (Ja potrebujem aby keď príde všetok text snímka zostala tá ísta a nie sa posunula na ďalšiu) čo s tým?

Všetko je v nastaveniach. Treba sa viac pohrať s prechodom snímok a animáciou textu. Pri prechode snímky musíš zrušiť automatický prechod a nastaviť "po kliknutí". Neviem, ktorú verziu PP máš (200, 2003, 2007, 2011), preto ti neviem presne napísať, kde v menu to nájdeš.

Ak chceš pomoc, prilož tú prezentáciu sem alebo mi ju pošli na chrobak7(zavinač)post.sk, upravím ti to. Kedy to potrebuješ? Na zajtra? Večer by som ti to mohol spraviť.