eduard32
02.05.11,16:30
Dobry den mam urcitu predstavu o dovoze znackovej obuvy hlavne znackovych tenisiek na Ukrajinu.No informacie od Ukrajincov sa dost roznia a preto by som vas rad poziadal o daky link kde by som nasiel presne tabulky ci informacie pre vyvoz na ukrajinu a vysku cla s tym spojenym pre konkretny typ sortimentu.Vemi pekne dakujem za odpovede.
chivasregal1
05.05.11,18:14
Položená otázka je trošku nezrozumiteľna. Je potrebné vysvetliť či sa jedna o vývoz tovaru z EU na UA a tu chcete nejake info, alebo o dovoz tovaru na UA a potrebujete info o ukrajinských predpisoch. O ukrajinských prepisoch by Vás mal informovať ukrajinský odberateľ, respektíve o zrealizovaní dovozu na ukrajine by sa mal postarať on. A tu na Slovensku o predpisoch UA najskôr nejake info ziskate na Ukrajinskej ambasade.
eduard32
06.05.11,11:24
Dakujem za odpoved no vyvozom myslim kedze ja som slovak tak vyvozom myslim zo slovenska na ukrajinu.Co sa tyka odberatela odberatelom je konecny zakaznik a ten asi ziadne veci vybavovat nebude ze.A ako som vravel hladam informacie zo slovenskej strany a nie ukrajinskej ambasada ukrajinska teda nieje riesenim.nakolko mam bohate skusenosti z ukrajinskou legislativou rad by som preto ziskal informacie aj zo slovenskej strany.dakujem za odpovede.