nagato
02.05.11,21:57
prosím vád mohli by ste mi poradiť? chodím na univerzitu, ale žiaľ som nezískal potrebný počet kreditov na vstup do vyššieho ročníka, kedže už sa nedajú poslať prihlášky na žiadný odbor a viem, že nezískam potrebný počet kreditov neviem čo robiť? pamätám sa, že ked som sa zapisoval na štúdium tam hovorili, že sa môže prestupovať z jedného odboru do dalsieho, ale niesom si istý čo by som mal mat v tom prípade aspoň tých 48 kreditov.Dá a ten moj problém ešte vyriešiť alebo si už mám prezerať ponuky práce.
patrixo
03.05.11,20:41
Kašli na SPU, aj tak tá škola nestojí za nič
Fero11
04.05.11,03:54
neviem ako to chodi v nitre, ale informuj sa na studijnom, mas zrejme moznost (ak si prvak) ist znova robit prvy rocnik a to co mas, to sa ti uzna, co nemas budes robit.
Ak by si sa skorej spamatal, tak si mohol urobit vystup/nastup, ale teraz uz je asi neskoro, resp. ak budu este nejake dalsie kola podavania prihlasok (musis to sledovat).
Pozor neviem ci na vsetkych, ale na niektorych skolach sa urcite plati za to ze opakujes rocnik, vola sa to nadstandardna dlzka doby studia
leonq
04.05.11,08:40
dovolim si protestovat!
podla mna patri na Slovensku k tym lepsim.
Napriklad ekonomicka fakulta tejto skoly bola uz druhy krat za sebou vyhlasena za najlepsiu ekonomicku fakultu na Slovensku.