tomasjuve
02.05.11,21:58
ospravedlnujem sa ze som nezaradil spravne temu ale nenasiel som hodiacu sa zlozku, mozno by stalo za to spravit zlozku ostatne pre nezaraditlne temy. No ale podme k predmetu temy, zaujimalo by ma ako sa taktizuje ak mate rozpracoanych viac potencionalnch pracovnych miest,trebars situacia , ste na pohovore ponuknu vam istu pracu, lenze vy mate o tyzden pohovor na lepsiu pracu ale neviete ci vam ju daju, zasa ak budete chciet odlozit definitivne rozhodnutie hrozi ze pridete aj o tu prvu istotu
blavaciko
03.05.11,03:57
normalne im povedz ze este cakas na vysledok z ineho pohovoru...
ak na druhom pohovore neuspejes, len im povedz ze ich ponuka bola pre teba lakavejsia, priprav si nejake dovody ak by sa ta pytali
vulxy
03.05.11,06:40
nechcem urazit...pesonalisti su kategoria ludi na ktorych nesmies logicky,to ako keby si chcel analizovat Dr.Hausa. hoci sa ti bude zdat ze je vsetko dobre sa proti tebe moze obratit.
moja skusenostje ked sa chces zamestnat... klamat az sa hori zelenaju.
datainfo
04.05.11,07:12
asi by som sa rozhodol podla aktualneho pocitu, ak mam pocit, ze ma tato praca bude naplnat a financne je tiez zaujimava asi by som necakal, pretoze potom moze byt uz neskoro
Silvia Laurová
08.05.11,05:12
mas skusobnu dobu. mozes i na 1 tyzden nastupit do prvej prace. potom pod akoukolvek zamienkou ist na druhy pohovor, ale v prvej praci nespomenut pravy dovod. ak vyjde druha praca, tak odchod z prvej prace v skusobnej dobe zo dna na den, ak nie, tak je tu este stale praca prva.