Halli
03.05.11,10:19
Stanislav 1975
03.05.11,08:22
Našla som jednu stránku, kde sa dajú objednať super lavičky. Dúfam to nebude nikto brať ako reklamu, tú firmu poznám len z netu. Myslím, že sa dajú perfektne využiť na schôdze vlastníkov, lebo sú skladacie, pevné a dnes mi ich doviezli a preto som Vám to chcela odporučiť, až vtedy keď ich uvidím na vlastné oči a sadnem si na ňu :) Tak mi môžte napísať svoj názor :)

http://obchod.gastroaukcie.sk/stolicky_stoliky/zahradna_party_lavica

A nieje náhodou Halli konateľkou firmy,ktorá sa zaoberá výrobou tých stoličiek?:D:D:D
Halli
03.05.11,08:51
Tak Stanko, môžeš si prísť ku mne posedieť a budeš mi robiť obchoďáka, dobre ? :D Ale neprezradím ti kto to vyrába, aby si neukradol patent...hehe, aj mňa by to zaujímalo. ;)
jarecko
03.05.11,09:13
Celkom dobre vyzeraju tie lavicky, zlozene ako kufrik. My mame nieco podobne vo firme, ale myslim, ze sa to robilo svojpomocne, ale az tak dokonale zlozene do podoby kufrika to dotiahnute nie je. Skratka uplne jednoducho stolarsky upravena doska a k nej pripevnene skladacie nozicky. Pouzivaju sa na firemne akcie .

Do bytoveho domu na schodze atd. by mohli byt, zaujali ma. Este keby si napisala kolko osob sa zmesti na jednu rozlozenu lavicku (takych priemernych rozmerov), tak aby mali pohodlie a neboli stlaceni. :)
Halli
03.05.11,09:18
Celkom dobre vyzeraju tie lavicky, zlozene ako kufrik. My mame nieco podobne vo firme, ale myslim, ze sa to robilo svojpomocne, ale az tak dokonale zlozene do podoby kufrika to dotiahnute nie je. Skratka uplne jednoducho stolarsky upravena doska a k nej pripevnene skladacie nozicky. Pouzivaju sa na firemne akcie .

Do bytoveho domu na schodze atd. by mohli byt, zaujali ma. Este keby si napisala kolko osob sa zmesti na jednu rozlozenu lavicku (takych priemernych rozmerov), tak aby mali pohodlie a neboli stlaceni. :)

Dík za reakciu Jarko, ja som sa bála, že budú labilné, predsa len podľa obrázka objednávať je ťažko. Ale som milo prekvapená....sú fakt pevné a zmestia sa na ne 4 dospelé osoby pohodlne a 5 osôb nepohodlne ;)
jarecko
03.05.11,10:36
Minimalne 4 kusy by sa v nasom vchode vyuzili.
jar88
03.05.11,11:15
Bože Stando, normálne som tušila, že si rypneš :) Ja sa teším, že som pre dve SVB urobila dobrú vec a ty takto...
.....capni si jednu.... ! :rolleyes:
Zachviľu ju odfotím vo svojej kancli, vidím ju prvý krát.
Asi máš naozaj solventné spoločenstvá, ktoré už nevedia, na akú potrebnú vec minúť fond opráv.:D
Alebo majú šikovného správcu, ktorý im ich potrebu správne objasní?:---
------------------------------
Euro sem, euro tam, čo na tom, že nebude na nové kapce. Veď kade natečie, tade aj vytečie.
Ešte ma napadlo, že by ste si mohli zriadiť domáce kino, ak fond ešte vydá. Veď to stojí len pár euro.
Halli
03.05.11,11:21
Asi máš naozaj solventné spoločenstvá, ktoré už nevedia, na akú potrebnú vec minúť fond opráv.:D
Alebo majú šikovného správcu, ktorý im ich potrebu správne objasní?:---
------------------------------
Euro sem, euro tam, čo na tom, že nebude na nové kapce. Veď kade natečie, tade aj vytečie.
Ešte ma napadlo, že by ste si mohli zriadiť domáce kino, ak fond ešte vydá. Veď to stojí len pár euro.

Nuž ak existuje SVB 11 rokov a má na dome urobené strašne veľa opráv a rekonštrukcií môže si to dovoliť. No a teba do toho vôbec, ale vôbec nič!

O Stankovi aspoň viem, že žartuje, ale ty ...čo ťa trápi, však nám už konečne povedz??:)
Nella_2
03.05.11,11:35
Podľa mňa sú "klasické" plastové stoličky aj s opierkami pohodlnejšie na tie 2 hodiny (najmä pre staršie osoby) a ešte k tomu tuším aj lacnejšie. :)
Aspoň my také máme v spoločenskej miestnosti...
Halli
03.05.11,11:43
Podľa mňa sú "klasické" plastové stoličky aj s opierkami pohodlnejšie na tie 2 hodiny (najmä pre staršie osoby) a ešte k tomu tuším aj lacnejšie. :)
Aspoň my také máme v spoločenskej miestnosti...

To je síce pravda, ale ak máš miestnosti, kde sú obmedzené možnosti, v domoch kde je najväčšia miestnosť 4x4 metre a ľudia stoja aj na chodbách...a je v dome 54 vlastníkov tak tých stoličiek tam veľa nedáš. A lavice možno poskladať a prenášať a použiť aj na iné spoločenské akcie, pripadne si môžu vlastníci požičať...no ale každý má svoje názory , dík aj tebe za tvoj ;)
jar88
04.05.11,06:24
Nuž ak existuje SVB 11 rokov a má na dome urobené strašne veľa opráv a rekonštrukcií môže si to dovoliť. No a teba do toho vôbec, ale vôbec nič!

O Stankovi aspoň viem, že žartuje, ale ty ...čo ťa trápi, však nám už konečne povedz??:)
Veď som ti to napísal, že asi si to môžu dovoliť.
Čo na tom, že je to hlúposť a že mňa je do toho nič.
Ja som reagoval na to, že je to veľmi dobrý typ pre SVB. (alebo pre správcov SVB ?:D)
Halli
04.05.11,06:55
Veď som ti to napísal, že asi si to môžu dovoliť.
Čo na tom, že je to hlúposť a že mňa je do toho nič.
Ja som reagoval na to, že je to veľmi dobrý typ pre SVB. (alebo pre správcov SVB ?:D)
No vidíš, zase veľmi hlúpa odpoveď...lebo ja som to objavila na nete, lebo vlastníci si to priali. Keď sme chceli dať vyrobit lavice stolárovi, chcel za jednu 50-60€....A nakoľko sme v téme SVB tak prosím skús konečne pochopiť že správcom v SVB je samotne S V B !
Takže už sa prosím k tomu nevyjadruj, nemusíš brázdiť celú poradu svojimi duchaplnými a podrypavačskými odpoveďami. dík.
jozka56
04.05.11,07:08
Halli šikovný nápad s tými lavičkami členov SVB, aby si zabezpečili aspoň trochu pohodlia na schôdzach, aj vchodových poradách v činžiaku/tak ako píše výrobca/. Cena je veľmi dobrá, ich zbalenie do kufríka tiež. Blíži sa u nás schôdza, tak môžeme navrhnúť. A páči sa mi, že je aj možnosť širšieho využitia týchto lavičiek. A kde ich budete uskladňovať? Kto bude mať nad nimi dozor?
Nella_2
04.05.11,07:10
To je síce pravda, ale ak máš miestnosti, kde sú obmedzené možnosti, v domoch kde je najväčšia miestnosť 4x4 metre a ľudia stoja aj na chodbách...a je v dome 54 vlastníkov tak tých stoličiek tam veľa nedáš. A lavice možno poskladať a prenášať a použiť aj na iné spoločenské akcie, pripadne si môžu vlastníci požičať...no ale každý má svoje názory , dík aj tebe za tvoj ;)
No ak si to vlastníci sami schválili, že im lepšie vyhovuje toto, tak prečo nie?
Mne len ako prvé napadlo, že sa na tom až tak pohodlne nebude sedieť (lebo sa niet o čo oprieť) a že stoličky sa skôr zídu aj inde (napr. ak robí niekto doma väčšiu oslavu a potrebuje požičať pár stoličiek). :)
Halli
04.05.11,07:17
No ak si to vlastníci sami schválili, že im lepšie vyhovuje toto, tak prečo nie?
Mne len ako prvé napadlo, že sa na tom až tak pohodlne nebude sedieť (lebo sa niet o čo oprieť) a že stoličky sa skôr zídu aj inde (napr. ak robí niekto doma väčšiu oslavu a potrebuje požičať pár stoličiek). :)

Tu ide hlavne o priestor a plastové stoličky sú mohutné a do bytu pri oslave sa ich tiež veľa nezmesti do našich "béjvákov" :) A nech si trošku cvičia ľudia držanie teľa aj na schôdzi...možno tiež nie je dobré ak sa tam usadia na tri hodiny..takto riešia otázky na schôdzi pohotovejšie ;)
Halli
04.05.11,07:24
Halli šikovný nápad s tými lavičkami členov SVB, aby si zabezpečili aspoň trochu pohodlia na schôdzach, aj vchodových poradách v činžiaku/tak ako píše výrobca/. Cena je veľmi dobrá, ich zbalenie do kufríka tiež. Blíži sa u nás schôdza, tak môžeme navrhnúť. A páči sa mi, že je aj možnosť širšieho využitia týchto lavičiek. A kde ich budete uskladňovať? Kto bude mať nad nimi dozor?

Jožka, ďakujem mávali sme schôdze mimo domu v jednej firme, nakoľko keď boli pod OSBD stávali na schodoch, okolo výťahu a nebolo na nich ani vidieť, nie tak ešte hlasovať...je to jeden vchod a 54 ľudí, tak som im po založení SVB vybavila zadarmo miestnosť v jednej firme, no tá bohužiaľ skončila. Takže sme vypratali tu najväčšiu miestnosť /nič moc aj tak/, bývalu práčovňu, vymenili zámok a tam to bude. Kľuče májú len dvaja členovia rady. Takže keď sa lavice poskladajú môžme využiť priestor aj inak.;)
Halli
04.05.11,07:37
Halli šikovný nápad s tými lavičkami členov SVB, aby si zabezpečili aspoň trochu pohodlia na schôdzach, aj vchodových poradách v činžiaku/tak ako píše výrobca/. Cena je veľmi dobrá, ich zbalenie do kufríka tiež. Blíži sa u nás schôdza, tak môžeme navrhnúť. A páči sa mi, že je aj možnosť širšieho využitia týchto lavičiek. A kde ich budete uskladňovať? Kto bude mať nad nimi dozor?


Jééj až teraz som si všimla, že to má predajca /nie výrobca:)/ napísané v popise lavičky...On to tam totiž doplnil až po tom, čo som mu telefonovala na čo to chcem :D Ale to je fajn...;)
jozka56
04.05.11,10:21
a ja som si zas nevšimla, že to nie je stránka výrobcu, ale gastroaukcie:D Ale sú rýchli:)
jar88
04.05.11,13:59
No vidíš, zase veľmi hlúpa odpoveď...lebo ja som to objavila na nete, lebo vlastníci si to priali. Keď sme chceli dať vyrobit lavice stolárovi, chcel za jednu 50-60€....A nakoľko sme v téme SVB tak prosím skús konečne pochopiť že správcom v SVB je samotne S V B !
Takže už sa prosím k tomu nevyjadruj, nemusíš brázdiť celú poradu svojimi duchaplnými a podrypavačskými odpoveďami. dík.
Dobre Halli,
už len posledné pich, pich.
Viem že už máme euro, ale niektoré veci sa lepšie hovoria v korunách.
------------------------------------------------------------------
Ja ti tie lavičky nevezmem, viem že ak je bieda, zíde sa každý peťák a ak sa jedná o províziu, každá korunka je dobrá.
---------------------------------------
Prajem pekný deň a príjemné posedenie.
felix1
04.05.11,19:54
No to u nas je sused ktory je zasadne proti akejkolvek oprave. Bolo az podozrive ked navrhol kupit rebrik z FO. Ak niekto nieco v dome bezplatne opravil bol to sused na prizemi a ja s vlastnym rebrikom. Az po mesiaci mi svitlo ked maloval byt a jeho majster stal dva dni na stolicke kedze nemal rebrik :):):) Ak by navrhol kupit taketo lavice cakal by som ze chce doma organizovat nas stary mladenec svadbu:)
Halli
05.05.11,07:16
Je to veľmi zarážajúce , keď sa takto správajú vlastníci k svojmu majetku. Pritom na telefóny, na internet, na kablovku vyvalia tisíce...Nuž, kto chce kam... Roky som robila v mojom paneláku charitu...ale už v žiadnom prípade.
felix1
05.05.11,19:54
Je to veľmi zarážajúce , keď sa takto správajú vlastníci k svojmu majetku. Pritom na telefóny, na internet, na kablovku vyvalia tisíce...Nuž, kto chce kam... Roky som robila v mojom paneláku charitu...ale už v žiadnom prípade.

Charita ??? takych vznesenych cielov je hoden maloktory suded. Staci ak nieco v dome zveladim a zabranim svojou cinnostou v dome aby nas okradal lokalny b...c :) Maximalna priehladnost kazdeho vydavku odradi aspon velku cast zaspalych privatizerov ktori dufaju ze este stale sa da nieco ,,trhnut,, pre seba :)
Zitulda
14.06.11,15:59
Halli moja za tento link Ti pekne ďakujem priamo do témy, nakoľko sa od rána nedá nič nikomu oceniť, či poďakovať:( Je to naozaj dobrý typ s tými lavicami:)