fabien
03.05.11,10:55
Zdravim, mam tuto kvetinu uz zopar rokov a teraz mi z nicoho nic ovisla. Na konci vyrasilo vela novych listkov a kleslo to akoby pod vahou k zemi. Viete mi niekto poradit ci sa moze tento kvet strihat? Alebo ako inak mu pomoct?
Dakujem
terezamaria
03.05.11,09:18
Zdravim, mam tuto kvetinu uz zopar rokov a teraz mi z nicoho nic ovisla. Na konci vyrasilo vela novych listkov a kleslo to akoby pod vahou k zemi. Viete mi niekto poradit ci sa moze tento kvet strihat? Alebo ako inak mu pomoct?
Dakujem
Má rada svetlé miesto, ale nie priame slnko.Hnojíme každé 3 týždne. Asi máš veľmi suchý vzduch, keď kvetinka ovisla.Veľmi ľahko chytá pleseň, posypala by som pôdu preventívne mletou škoricou a končeky by som zostrihala.:)
fabien
03.05.11,09:29
Ďakujem,
pestujem ju ako hydroponiu uz 3 roky, doteraz nič. Volala som do botanickej, poradili v podstate to čo ty, takže dnes máme strihaciu akciu :) snáď to môj "Leon Fabien" zvládne. :)
Tá škorica funguje aj na hydroponie?
terezamaria
03.05.11,10:05
Ďakujem,
pestujem ju ako hydroponiu uz 3 roky, doteraz nič. Volala som do botanickej, poradili v podstate to čo ty, takže dnes máme strihaciu akciu :) snáď to môj "Leon Fabien" zvládne. :)
Tá škorica funguje aj na hydroponie?
V pohode bude fungovať ako hydrokultúra aj v škoricovom " náleve". Poškodiť jej to nemôže.:)