21006fmc
03.05.11,13:53
Dobrý den,poprosím o radu.Nakupujem na stránke sportdirect com pravidelne,ale teraz prvý krát sa mi stalo,že 5 položiek nemajú.Mne ale banka stiahla plnú sumu hned po uzavretí nákupného košíka,takže teraz neviem,od koho si mám vymáhat moje peniaze nazad.Od sportdirectu alebo osd mojej banky??
Desana1
06.05.11,10:41
Ahoj,
mam s tym skusenosti treba im poslat reklamaciu mailom v anglistine nerobia problemy vratia ti peniaze mne dosiel aj poskodený tovar a vracalo sa to spat na ich naklady. Vela stastia
Desana1
06.05.11,10:43
A ked ti tovar este nedosiel oni ti peniaze dali len do depozitu a ked ti ho vyskladnia, stiahnu ti len polozku ktoru mas zaplatit za tovar ktory mali
912
06.05.11,10:53
A ked ti tovar este nedosiel oni ti peniaze dali len do depozitu a ked ti ho vyskladnia, stiahnu ti len polozku ktoru mas zaplatit za tovar ktory mali

Súhlasím, ja mám s nimi tú istú skúsenosť. Skoro vždy nejaká položka chýba a po odoslaní tovaru mi stiahnu z účtu len čiastku za skutočne odoslaný tovar. Stalo sa mi už, že mi neprišla nejaká položka napriek tomu, že na faktúre bola. Hneď po prevzatí a skontrolovaní tovaru som im napísala cez ich stránku a peniaze mi vrátili späť na účet.

Zuzana
twe
31.05.11,10:35
suhlasim s predoslymi prispevkami
tiez som mal tu skusenosti v 2009 este