mackakoll
03.05.11,20:51
Prehrieva sa mi notebook, po 10 tich minútach sa ventilátor ide zblázniť, hučí... Oplatí sa to dať niekam opraviť? A kde by mi niekto poriadne vyčistil počítač /Malacky/, niekto kto naozaj vie čo má robiť, lebo už mi ho párkrát akože čistili ale zdalo sa mi to dosť amatérske.
newmi
03.05.11,19:33
a aky to je notebook?
ivaral
03.05.11,19:56
Skúšal si si ho niekedy povysávať?!
K vetracej mriežke prilož úzku trubicu zapnutého vysávaču (snáď vieš, čo to je :rolleyes:). Ak ho nemáš príliš znečistený, mal by sa prach z neho vysať - bez ujmy na zdraví.
Nezabudni: VŽDY, KEĎ TAKTO MANIPULUJEŠ S NOTEBOOKOM, MUSÍ BYŤ VYPNUTÝ !!!
Tiež by bolo dobré, keby si nemal spustené rôzne zbytočné programy, ktoré sa laikom bežne spúšťajú samy - je to marketingový ťah softwareových firiem.
mackakoll
04.05.11,03:37
Je to asus
mackakoll
04.05.11,03:38
Skúšal si si ho niekedy povysávať?!
K vetracej mriežke prilož úzku trubicu zapnutého vysávaču (snáď vieš, čo to je :rolleyes:). Ak ho nemáš príliš znečistený, mal by sa prach z neho vysať - bez ujmy na zdraví.
Nezabudni: VŽDY, KEĎ TAKTO MANIPULUJEŠ S NOTEBOOKOM, MUSÍ BYŤ VYPNUTÝ !!!
Tiež by bolo dobré, keby si nemal spustené rôzne zbytočné programy, ktoré sa laikom bežne spúšťajú samy - je to marketingový ťah softwareových firiem.

Skúsim...
Letko
04.05.11,03:52
To povysávanie tiež odporúčam, ja to robím sporadicky, keď vysávam byt :) Z času na čas sa odporúča preformatovať HDD.
kamowski
04.05.11,12:35
Skúšal si si ho niekedy povysávať?!


môj desktop nevysávam - ja ho odnesiem na benzínku a požiadam niektorého kamionistu nech mi ho vyfúkne vzduchom. By ste neverili, čo z toho vylezie. :D
Taci
04.05.11,18:00
Aký používaš operačný systém?
mackakoll
05.05.11,04:47
Aký používaš operačný systém?
Vista
Letko
05.05.11,07:35
môj desktop nevysávam - ja ho odnesiem na benzínku a požiadam niektorého kamionistu nech mi ho vyfúkne vzduchom. By ste neverili, čo z toho vylezie. :D

Desktop je jednoduchší na čistenie, otvoríš kryt a môžeš ho vyfúkať aj sám, no laptop len tak hocikto nerozoberie. Tak to by si ho mohol vyfúkať aj hadicou, čo sa s ňou fújakú kolesá.
zaq.sk
05.05.11,15:34
skuste ventilator vycistit sprejom so stlacenym vzduchom - iba vypaty pocitac, ale ak je chladic silne zapraseny budete musiet rozobrat notebook.