qwert1
04.05.11,22:11
mate niekto skusenost scim je najpraktickejsie ju spajat? okrem butylkaucukovej obojstrannej lepiacej pasky sa da pouzit aj tento sposob,kt. je mozno aj lepsi pokial ma dana spajacia folia nizsiu teplotu topenia,neprepaluje sa najskor nopovka,len by som potreboval poradit material,vdaka
alltracboy
05.05.11,07:10
pokial to chces mas vodotesne tak asi len lepenim paskou., Pripadne nejake silikony. na mechanicke spajanie, by sa dala pouzit aj zehlicka, ale spojene by to bolo iba na vrchu tych nopov
qwert1
05.05.11,14:50
citam to bezne v clankoch spajanie horucim vzduchom,ale ked som to skusal na kanalizacnej sachte bez medzifolie tak pri zmaknuti dobre nelepila a az ked sa prepalovala sa s nou dalo pracovat,preto nieco co ma mensiu teplotu topenia,len neviem co sa pouziva,aby sa este neprepalila vonkajsia nopovka ale len zacala roztapat v strede ta hmota,cim by sa to lepilo.
A este ako je najlepsie izolovat miestnost v starsom dome,kde je uz zo spodu betonovy poter? Davat nopovku bez prilepenia na povodny poter,alebo dat tenky poter a nato nopovku + vrchny poter ?