Matthew DeWrong
05.05.11,08:23
zdravim, chcel sa spytat ci ma niekto skusenost, alebo pozna soft na tlacenie jednoduchych textovych etikiet. Nemam zaujem investovat 400 € do termo tlaciarne, kedze mam slusnu kancelarsku, rad by som ju splna vyuzil.

velkost etikiet je cca velkost standardnej vizitky, maximalne jej dvojnasobok. pouzity papier bude bezny s predrazenymi etiketami, na formate A4.

Predstava je o programe s jednoduchou editaciou (etikety budu tlacit aj ludia nie prilis oblubujuci pracu s PC), obsah etikety bude 4-5 riadkov textu (popis, adresa atd).
zjednoducsene hladam nieco na sposob editovania vo worde, s podstatne jednoduchsim formatovanim z dovodu, ze z papiera sa budu etikety tlacit 5-6 kusov denne a aby nebol problem tlacit aj na papier kde uz nejake etikety chybaju, aby sa dalo jasne zadefinovat podla rozmerov, papiera, etikety atd, na ktoru etiketu sa bude text tlacit a aby sa dali pouzit aj papiere uz s castou odlepenych etikiet, pretoze ako som sa presvedcil, ludia dokazu tlacit iba na prve etikety a zvysok listu odlozia. pri dalsom tlaceni pouziju novy list :).

za kazdy tip a napad budem vdacny :)
marjankaj
05.05.11,06:42
Urob si to v exceli.:cool:
Matthew DeWrong
05.05.11,06:54
cakal som podobnu odpoved. tak fungujeme momentalne, skusal som aj word, ale ako som pisal, problem bol, ze ludia tlacili iba na prve dve etikety, kedze ostatne nevedeli naformatovat. vdaka za snahu :)
Juraj Tlach
05.05.11,07:12
Codesoft
marjankaj
05.05.11,13:55
Excel. Hodnoty si nastav sám.
Ktorú nálepku netreba, tú vymaž.

Zoznam si doplň v zelených políčkach.
Prechod na nový riadok v bunke je ALT+ENTER
misomiso
05.05.11,14:05
Ale ved na to je najlepsi Word. Co tak investovat 5 minut do zaskolenia personalu aby vedeli, ako tlacit na dalsie pozicie a cyuzit cely harok?