barca.c27
05.05.11,09:45
Prosím poradí mi niekto ako to je s odvodmi, ak som zamestnaná na plný úväzok a chcela by som mať aj živnosť? Zo živnosti by bol nepravidelný príjem a asi nie vysoký. Treba si priplácať na odvody, alebo stačí to, čo za mňa odvádza zamestnávateľ? Ďakujem
veronikasad
05.05.11,07:48
Prosím poradí mi niekto ako to je s odvodmi, ak som zamestnaná na plný úväzok a chcela by som mať aj živnosť? Zo živnosti by bol nepravidelný príjem a asi nie vysoký. Treba si priplácať na odvody, alebo stačí to, čo za mňa odvádza zamestnávateľ? Ďakujem
V ZP si môžeš urči vymeriavací základ nula - preddavky platiť v prvom roku podnikania nebudeš. V ďalšom roku na základe výsledku RZZP (ktoré od r.2011 už bude robiť samotná ZP).

V soc. poisťovni - za súčasného znenia zákona o soc. poistení - odvody budeš platiť, ak tvoj príjem z podnikania (bez ohladu na výšku základu dane) presiahne 12-násobok min.vymer.základu ročne.
Mirininu
25.05.11,09:00
a platí to aj keď som na rodičovskej dovolenke? Upresním - som zamestnaná momentálne na rodičovskej dovolenke. Popri tom sa mi naskytla príležitosť robiť finančného poradcu /investovanie/ , na základe mandátnej zmluvy. Budem teda SZČO bez živnostenského oprávnenia .

Čiže v ZP si môžem na začiatok určiť platbu 0,- ale nahlásiť sa musím do 8 dní od pridelenia IČO a DIČ a v ďalšom roku podľa ročného zúčtovania. a V SP , ak bude môj príjem z podnikania vyšší ako 3948.72 € . Rozumiem tomu správne?
ekofin
06.08.12,09:35
Dobrý deň, aj keď tu už nikto nezadal žiadnu otázku, skúsim.
Som zamestnanec a zároveň SZČO. Ako SZČO mi vyšlo povinné sociálne poistenie z minimálneho vymeriavacieho základu. Zo zamestnania mi vyjde napr. VZ pre SP 1009 eur. Zo živnosti si mám dopočítať odvod na NP z maximálneho VZ 1153,50, (1153,50 - 1009 = 144,50), čiže odvediem na nemocenské poistenie len z VZ 144,50, alebo už nemám platiť vôbec nič, keďže zo zamestnania mi VZ presahuje minimálny VZ. Ako je to s ďalšími druhmi sociálneho poistenia (SP,IP,atď.) keďže tam je maximálny VZ oveľa vyšší.
Ďakujem.
Mila123
06.08.12,09:38
u nás sa to poriešilo tak, že po určitom období platenia klient osobne zašiel do SP a tá mu prepočítala poistné a vrátila prípadné preplatky....

ty za mesiac 07/2012 máš povinnosť odviesť k 08 08 2012 ale tvoja výplata u zamestnávateľa má splatnosť napr. 15 08 2012......
ekofin
06.08.12,10:05
Ja to mám o to neviem či lepšie, či horšie, my máme vždy výplatu do toho 6. dňa. Takže vypočítať by sa to dalo. Ale asi bude najlepšie, keď pôjdem do SP a uvidím, čo mi tam povedia. Aj tak ďakujem za odpoveď.
veronikasad
06.08.12,10:08
Ja to mám o to neviem či lepšie, či horšie, my máme vždy výplatu do toho 6. dňa. Takže vypočítať by sa to dalo. Ale asi bude najlepšie, keď pôjdem do SP a uvidím, čo mi tam povedia. Aj tak ďakujem za odpoveď.
Myslím, že oveľa jednoduchší postup (pre teba aj SP) bude urobiť zúčtovanie pred koncom roka - po zaplatení odvodov za mesiac november - a požiadať o vrátenie preplatku nem.poistenia.