Tunco
05.05.11,15:20
Zdravím poraďáci. Aké máte skúsenosti so spoločnosťou fincentrum?? či už ako klienti, alebo ako pracovníci ?? Dostal som od nich pracovnú ponuku , tak by mi veľmi pomohla rada od skúseného finančného poradcu z fincentra :)
peter977
02.06.11,11:57
Zdravím poraďáci. Aké máte skúsenosti so spoločnosťou fincentrum?? či už ako klienti, alebo ako pracovníci ?? Dostal som od nich pracovnú ponuku , tak by mi veľmi pomohla rada od skúseného finančného poradcu z fincentra :)
Podľa toho, čo hľadáš.

Provízie? Šírka portfólia? Kariérny rast?

Fincentrum ako každá iná maklérska firma má založenú kariéru na princípe MLM. Keď sa vrchné pozície obsadia, zvýšia sa rozdielové provízie, znížia sa provízie pre tých dole a pritvrdia sa podmienky na kariérny rast. Fincentrum má už kvótu pomaly naplnenú a tento rok (2011) sa má predstaviť nový "úžasný" kariérny plán a hádaj ako asi bude vypadať.

Čo sa týka provízií tak vyššie má už len Brokers Consulting. Vyplácanie provízií bolo od začiatku problematické, napriek uzavretým zmluvám boli provízie držané niekedy aj 2 mesiace. Odkedy sa rozšírilo odd. backoffice už je to lepšie a nečakáš skoro vôbec.

Šírka portfólia je naozaj zaujímavá a jediný s kým sa môže fakt Fincentrum porovnávať je Brokers Consulting. Systém práce, šírka portfólia ale aj software podpora pre spolupracovníkov.

Prever si pod koho pôjdeš a aké robí výkony. Pretože môžeš si vybrať najlepšiu firmu na svete, no pokiaľ tvoj nadriadený bude iba rozpravkár, čo nič nerobí, tak budeš chudobný a skončíš veľmi rýchlo.

O kvalite sa poradenstva sa vyjadrovať nemôžem, pretože žiadna maklérska firma ešte nevymyslela skutočne fungujúci systém kontroly kvality!
JanaTomanka
15.01.12,22:01
Dorazne upozornujem a varujem pred spolocnostou Broker Consulting. a.s. Spolocnost sa specializuje na financne poradenstvo. Samotny produkt a postupy su uplne v poriadku. Kvalita odvedenej prace je vynikajuca ak natrafite na skuseneho konzultanta. Avsak moje varovanie je v suvislosti s pracou v tejto spolocnosti. Nedajte sa zlakat peknou a velmi odborne koncipovanou webovou strankou a uhladenym vystupovanim dobre obleceneho pana ci pani. Ak vas presvedcia a nastupite, lebo vam naslubuju rychle a vysoke provizie, podporu spolocnosti a zaujem. Relita je vsak ina. Na provizie dlho cakate (casto krat aj 3 mesiace), pozornost a podpora ziadna. Atakuju vas intervenciami na pozastavene provizie z dovodu udajneho neplatenia klientov - nevadi im ak clovek stravi pre firmu niekolko tyzdnov a mesiacov a zije z vypozicanych penazi cakanim na provizie, ktore si zasluzi. Ak chcete pracovat vo financnom sektore, tak si iste vyberte solidnu spolocnost. Z Broker Consulting vsetci odchadzaju! Ak vobec niekto nastupi.
Strela77
20.01.12,21:29
Z kontextu mi vychádza že žiadnu osobnú skúsenosť nemáte.
tictac7
20.01.12,21:51
Z kontextu mi vychádza že žiadnu osobnú skúsenosť nemáte.

mimotemy dúfam, že sa nám tu finančný riaditeľ s finančným manažérom nebudú len biť, ale nám aj niečo poradia :rolleyes:
tomino300
28.01.12,19:16
Ja som sa stretol s panom z Fincentra (riaditel pobocky) a zaujimavo sme sa porozpravali. Pekne sa naucil vsetky manipulacne metody z kniziek. Skusal na mna rozne metody ako by ma dostal a ja som sa len usmieval a tvaril sa ako keby som rozhodnuty pre nich obetovat cely zivot. Po pohovore mi niekolko krat volal ci nemam zaujem u nich pracovat alebo aspon, ze by mi ponukli zaujimave produkty... Kamarat tam robil nejaku dobu ale peniaze ziadne nedostal a dalsi tak isto nie. Hned chceli kontakty na rodinu a priatelov :) Ja sa radsej takym ludom vyhybam. Z ich prace nikdy nebude nic dobre
starobna_dochodkyna
18.05.14,09:12
podla mojich info z overenych zdrojov, sa rozpadavaju,a kopu ich sprostredkovatelov pre podvodne poistky riesi fin. policia - dajte si pozor!!!! ako v cechach OVB a PG tak uz to zacina aj tu - konecne,treba podvodnikov dostat z trhu - chvalim - najlepsie si iektore veci robit sam, a vela ludi o tom nevie, na nezivot doporucujem vrele kalkulacky a porovnania cien, ja pouzivam toto a som nadmieru spokojný - https://www.najpoistenie.sk/?kod=20000288