ireneaos
05.05.11,15:21
Keď mi príde v maily odkaz na nejakú webovú stránku, predtým som naišiel na to kurzorom a po kliknutí na to sa mi v novom okne otvorila tá stránka. Teraz mi to nechce robiť. Vôbec nereaguje, hoci kurzor - šípka sa normálne zmení na ruku, ale po kliknutí neotvára stránku. Prosím, poraďte, kde je problém? :)
A taktiež ak mám napr. v texte vo Worde web stránku, tiež predtým som klikol súčasne s Ctrl a pekne mi otvorilo stránku, teraz nie.
Fero11
05.05.11,13:37
A co sa stane ak kliknes na ten odkaz pravym buttonom a vyberies moznost (otvorit v novom okne, na novej karte atd ...)
ireneaos
05.05.11,16:30
Keď kliknem na ten odkaz pravým tlačidlom, tak mi dá tieto možnosti na výber:
Kopírovať odkaz
Uložiť cieľ ako
Vybrať všetko
Pridať medzi obľúbené položky.
.........Nič iné tam nie je............
Fero11
05.05.11,17:43
Tak potom neviem, niekde to mas zakazane. Skus pouzit iny prehliadac
Nella_2
05.05.11,18:00
Keď mi príde v maily odkaz na nejakú webovú stránku, predtým som naišiel na to kurzorom a po kliknutí na to sa mi v novom okne otvorila tá stránka. Teraz mi to nechce robiť. Vôbec nereaguje, hoci kurzor - šípka sa normálne zmení na ruku, ale po kliknutí neotvára stránku. Prosím, poraďte, kde je problém? :)
A taktiež ak mám napr. v texte vo Worde web stránku, tiež predtým som klikol súčasne s Ctrl a pekne mi otvorilo stránku, teraz nie.
Predtým - znamená pred nejakou novou inštaláciou?
Nefunguje to len v MS Office?
ireneaos
05.05.11,18:02
To isté mi robí aj na Internet Exploreri. Bojím sa, či v tom nie je nejaký virus.
ireneaos
05.05.11,18:08
Predtým - znamená pred nejakou novou inštaláciou?
Nefunguje to len v MS Office?

Vyzerá to, že áno, asi len v Office. Otvoril som si mail v googleu - gmail a tam to v pohode ide.
Nella_2
05.05.11,18:16
Vyzerá to, že áno, asi len v Office. Otvoril som si mail v googleu - gmail a tam to v pohode ide.
Neupdatoval si náhodou IE? Netýka sa Ťa náhodou toto?:
http://support.microsoft.com/kb/310049/sk
ireneaos
05.05.11,19:07
Nella 2
Áno !!! Bingo! :)
Ty si to uhádol(a). Veľká vďaka. Už mi to funguje, tak ako má.;)
anka_p
02.02.13,07:31
Potrebovala by som poradiť čo mám urobiť, aby mi otváralo súbory v správnom formáte z tejto www- http://www.minv.sk/?statistika-kriminality-v-slovenskej-republike-za-rok-2012-2
Skúšala som z viacerých PC a stále to nezobrazuje v tabulkách.
Ďakujem
misoft
02.02.13,07:38
Ale veď sú to Excelovské tabuľky - musíš si ich stiahnuť a v exceli otvoriť - mne to otvorilo - ale popravde - domrvili to. Lebo ten, kto vytváral - drbal riadky do buniek - to rovno mohli napísať ako textový dokument v doc.
anka_p
02.02.13,07:40
no práve excel, ale ked to otvorím, nemám tam tabuľku, len vedľa seba všetko v riadku oddelené čiarkami
misoft
02.02.13,07:46
Píšem - ten, čo to tvoril, to dodrbal -metal čo riadok, to bunka - to skôr mal dať *.doc
anka_p
02.02.13,07:49
ďakujem za odpoveď
sthruska
02.02.13,08:09
//no práve excel, ale ked to otvorím, nemám tam tabuľku, len vedľa seba všetko v riadku oddelené čiarkami

V tom prípade môže ísť o csv súbor.
Skús to ináč. Otvor excel. Potom daj import údajov - vyber csv a oddeľovač čiarku. To by malo zabrať.
Asi budeš musieť ten súbor premenovať. Zmeniť mu koncovku na csv.

Poz. Dúfam, že to je csv :D
misoft
02.02.13,08:15
Bingo - csv
anka_p
02.02.13,08:39
neviem či to už správca stránky opravil lebo písala som aj im, že to majú chybné), ale ide mi to stiahnúť do xml súboru tak, že načítam si daný súbor, zobrazí sa to tak čudne, ale keď to stiahnem do PC, už je to ok.
misoft
02.02.13,15:00
Defaultné nastavenie pre doplnok pre excel - otvoriť v prehliadači ako xml
Charon
03.02.13,09:04
@misoft Súhlasím :-)