poklado
05.05.11,17:32
Vlasy som si farbila hennou a rozhodla som sa pre zmenu. Chcela by som si zosvetliť vlasy klasickou trvácnou farbou. Má niekto skúsenosti s farbením na vlasy farebné hennou? Nemôžu sa mi tak vlasy viac poškodiť?

Ďakujem za odpovede :)
hubatá
05.05.11,16:04
Keďže každý vlas reaguje inak, radšej by som prvé farbenie zverila do rúk skúsenej kaderníčke ...... aby ti nevypadali.
Gina Er
27.05.11,18:47
Vlasy som si farbila hennou a rozhodla som sa pre zmenu. Chcela by som si zosvetliť vlasy klasickou trvácnou farbou. Má niekto skúsenosti s farbením na vlasy farebné hennou? Nemôžu sa mi tak vlasy viac poškodiť?

Ďakujem za odpovede :)
Ak si si vlasy farbila hennou,musíš si ich nechať úplne vyrásť,nesmieš si dať normálnu chemickú farbu....niekde som to čítala,ale už si nepamätám,prečo to nedoporučovali.preto som prestala používať hennu....a určite prvé odfarbovanie nerob doma sama...lebo budeš mať oranžové vlasy ako ja :D
Ja si vlasy si farbím asi od 18-tich rokov :D lebo ma nebavilo,že som ich mala furt rovnaké :D
teraz farbiť už musím,lebo som šedivá a nezdá sa mi to veľmi estetické,keď mi tie šediny vyrastú :(
Lucia Červenková
27.05.11,18:53
Par mesiacov potom, ako som si nafarbila vlasy hennou, som si isla dat spravit ku kadernicke cerveny melir. Robila ho tak, ze mi spravila blondavy melir a ten prefarbila na cerveno. Ked spravila prvy krok - blondavy melir, vlasy chytili divny odtien, ale nastastie sa to tou cervenou prekrylo (pekne bolo vidiet, kolko mi vyrastli vlasy, vyrastene vlasy tento problem nemali). Takze s farbanim po henne naozaj opatrne, aby si neskoncila zo zelenymi vlasmi.