jv78
05.05.11,17:53
Prosím má niekto skusenosti s plastovým šindľom na drevenicu? Alebo je vhodnejšie dať plech, konkretne mám na mysli plech Metro-sindel od firmy Metrotile

dik.
marleau
05.05.11,16:22
Betónová škridľa.
jv78
05.05.11,16:27
jasneeeee diki
marleau
05.05.11,16:45
Ja to myslím vážne.
arizona
05.05.11,17:36
Na drevenicu skor nieco originalnejsie,ako plast,alebo plech...:rolleyes::mee:;)
vratnik
05.05.11,17:41
Dreveny sindel urcite nie, ten musi byt spravne vyhotoveny, treba ho pravidelne natierat a osetrovat, inak vam postupne na strehe vyhnije. Plech - sindel nevizera nic moc, hlavne ak je na drevenici vikier, tak hrebenace nie su pekne vyriesene. Plastovy sindel sa mi zda rozumny kompromis medzi estetikou, zivotnostou a udrzbou.
gardenia
05.05.11,17:48
My tiež máme peknú drevenicu na východe, minulý rok sme si urobili prístrešok na posedenie a prikryli sme ho tmavohnedou Ranillou, veľmi pekne to vyzerá, na chalupe je taká svetlá škridla, ale už je dosť zničená, tak sme sa rozhodli, že tohto roku robíme strechu a dáme naˇňu takú istú krytinu ako na prístrešok, aby to ladilo. Vôbec to nevyzerá rušivo - drevo, plech - a keď je to kvalitne urobené, tak neexistuje, aby vám niekde zatieklo - to hovorí môj muž a on sa veru vyzná ......