olybaba
05.05.11,19:00
ake mate skusenosti ?
Tweety
05.05.11,17:03
ake mate skusenosti ?
Prostriedkom na čistenie rúr, napr. Pulirapidom.
Tamila
05.05.11,17:56
Čistila som vždy nejakými čistiacimi prostriedkami, ale odkedy som dostala e-mail o používaní prášku do pečiva, čistím iba ním.
Čistiace prostriedky vždy po čistení bolo treba ešte vypáliť rozpálením rúry, lebo vždy niekde v škáre troška zostalo a smrdelo to. Vysypem si do nádobky 3-4 prášky do pečiva, dám troška vody a urobím kašičku, ktorú nanesiem hubkou po celej rúre a nechám chvíľu zohriať. Keď vychladne, vyumývam čistou vodou. Vyrovná sa čistiacim prostriedkom a hlavne nepáchne.
ekopo
05.05.11,18:00
Ako vyčistiť špinavú rúru? Nedopustiť aby bola špinavá.. :D
My ju mávame mierne znečistenú, nie špinavú...
arizona
05.05.11,18:11
Amway ma velmi dobry prostriedok na cistenie rur.Prilozena k nemu byva aj taka metlicka nanatretie.

Ak nemas v okoli nikoho,kto ho predava, dobre posluzi aj oranzovy W5 z Lidlu. Je vyborny na mastnoty, je v rozprasovaci, takze iba nastriekas, nechas posobit a potom umyjes.
Tweety
05.05.11,18:15
Amway ma velmi dobry prostriedok na cistenie rur.Prilozena k nemu byva aj taka metlicka nanatretie.

Ak nemas v okoli nikoho,kto ho predava, dobre posluzi aj oranzovy W5 z Lidlu. Je vyborny na mastnoty, je v rozprasovaci, takze iba nastriekas, nechas posobit a potom umyjes.
Súhlasím s W5, mám rôzne druhy a nemajú chybu.:) Aj cena je dobrá.
bupi
06.05.11,15:12
Tiez praskom do peciva, posypat celu ruru, ked ides okolo posprayjujes vodou, na druhy den zotries aj so zidenou spinou. Problem je strop, jedine ak otocit hore nohami:D

lacne, ciste, efektivne a hlavne neskodne