Stanislav 1975
06.05.11,10:42
Včera sa nám stala taka smutno-úsmevná príhoda, ktorá žiaľ z logikou nemá nič spoločné- chceli sme ísť na pizzu, kavičku a deti na džusík- tak sme sa rozhodli ísť v Petržalke do Tesca do prevádzky Pizza Hut , nakolko sme tam chodievali dosť často - prišli sme tam, vysmiaty- akurát mali akciu, že ked si kúpite 1 pizzu tak 2 máte akože zdarma( zdarma ako zdarmo, v nápojoch by sme si to aj tak zaplatili,lebo tie tam majú dosť predražené)- tak v pohode objednal som 4 stredné pizze, nakolko sme boli 4-ria,podotýkam STREDNÉ, žiadne, že veľké - nechceli sme zneužívať situáciu ale proste sa najesť normálne, napiť a pod.
Pričom pri objednávke nám čašníčka oznámila, že ak necháme náhodou niečo na tanieri- tak sa nebude nič baliť, všetko tam musíme nechať na vyhodenie!!!:eek::eek::eek: a ja že ani keď necháme čo ja viem po deťoch? A ona že nie, deti si majú objednať malú pizzu...Logika na slovenské podnikanie teda, keď čašníci prikazujú hosťovi čo si majú objednávať...
Tak sme teda odišli, a objednali pizzu cez telefon ( samozrejme nie cez pizza hut )a bol pokoj ,doma v klude sme pojedli...
Takže tak skončila sága o mojej dobrej reštaurácii a ja osobne sa tam už nikdy neukážem...,ani keby som pred Pizza Hut zomieral od hladu...
misomiso
06.05.11,09:05
To je nahodicka. Ja som bol v Pizza Hut Tesco Pertzalka prave asi pred tyzdnom po prvy a zaroven posledny raz. Ta ich Pizza to je skor langos, takze to uz radsej niekde nejaky Kabab alebo radsej dobre vyhladnut a schudnut (aspon).