Luv
06.05.11,14:11
Dobry den,
uz som tu raz pisala, no nevedela som ako to cele dopadne,preto prosim o radu.
Som tehotna, a na PN.Zmluva na dobu urcitu mi skoncila 30.4.2011, ale zmluvu mi koli tehotenstvu nepredlzili,no na PN som nastupila este pred skoncenim doby urcitej.
Neviem teraz, ci budem mat platenu PN, alebo nie,ale vraj to nevadi, lebo PN mi bude vyplacana zo zamestnania z min.roka.
Aspon tak to chapem ja.
Este podotykam, ze si platim dobrovolne nem.poistenie na matersku vo vyske 29,90eur mesacne.
Nemocensky poistena tych 270 dni v posl.2rokoch som.
Dakujem pekne za rychlu odpoved.
Tweety
06.05.11,12:16
Dobry den,
uz som tu raz pisala, no nevedela som ako to cele dopadne,preto prosim o radu.
Som tehotna, a na PN.Zmluva na dobu urcitu mi skoncila 30.4.2011, ale zmluvu mi koli tehotenstvu nepredlzili,no na PN som nastupila este pred skoncenim doby urcitej.
Neviem teraz, ci budem mat platenu PN, alebo nie,ale vraj to nevadi, lebo PN mi bude vyplacana zo zamestnania z min.roka.
Aspon tak to chapem ja.
Este podotykam, ze si platim dobrovolne nem.poistenie na matersku vo vyske 29,90eur mesacne.
Nemocensky poistena tych 270 dni v posl.2rokoch som.
Dakujem pekne za rychlu odpoved.
Nemocenské bude naďalej platiť SP v rovnakej výške ako počas PP.
Luv
06.05.11,12:41
Tak dakujem pekne, znamena to , ze mi to teda pojde z min.roku?
Nemusim sa teda bat, ze nebudem dostavat nic? kedze som sla na PN este pred skoncenim PP tak som v ochrannej lehote , chapem to spravne?dakujem
Tweety
06.05.11,12:43
Tak dakujem pekne, znamena to , ze mi to teda pojde z min.roku?
Nemusim sa teda bat, ze nebudem dostavat nic? kedze som sla na PN este pred skoncenim PP tak som v ochrannej lehote , chapem to spravne?dakujem
Dostávať budeš tak, ako som už napísala.
Ty nie si v OD, tá platí pre tých, čo idú na PN po skončení PP, a to nie je tvoj prípad.
Luv
06.05.11,12:46
Ospravedlnujem sa za tolko otazok,ale mam proste obavy, dozvedela som sa to akurat dnes.
Uz mi tu ktosi radil, ze ak pojdem na PN pred ukoncenim doby urc.alebo teda skoncenim PP,tak som v OD,alebo potom do 8dni po skonceni PP.
Luv
09.05.11,06:54
Este sa chcem opytat Tweety,kedze som tehotna na PN a skoncil mi PP na dobu urcitu a nepredlzili mi zmluvu, moj lekar mi nadalej bude vystavovat PN, s ktorou pojdem do SP, kde si platim aj to doplnkove poistenie?
Lebo mne vlastne skoncil PP, ale PN som este asi stale vedena nie?
Netreba sa teda dufam nahlasit na urad prace?A tlacivo, ktore mi lekar vystavil naposledy jedno pre SP a druhe pre zamestanvatela, treba doniest teraz uz len do SP ci este aj do prace? Dakujem pekne za radu
katka50
09.05.11,07:12
Este sa chcem opytat Tweety,kedze som tehotna na PN a skoncil mi PP na dobu urcitu a nepredlzili mi zmluvu, moj lekar mi nadalej bude vystavovat PN, s ktorou pojdem do SP, kde si platim aj to doplnkove poistenie?Áno
Lebo mne vlastne skoncil PP, ale PN som este asi stale vedena nie?
Netreba sa teda dufam nahlasit na urad prace?Nie, pokiaľ trvá PN.A tlacivo, ktore mi lekar vystavil naposledy jedno pre SP a druhe pre zamestanvatela, treba doniest teraz uz len do SP Ánoci este aj do prace? NieDakujem pekne za radu

A tiež doruč kópiu PN aj do ZP.
Luv
09.05.11,07:24
Dakujem z arychlu odpoved, ale predsa este nieco.stale neviem, ci mi PN trva aj po skonceni PP,ak mi ju lekar predlzi az do materskej.
A vobec nechapem , preco mam ist aj do ZP ale ak tak ok..len o tu kopiu mam poziadat lekara?
Takze do SP ano, do zamestnania uz nie ale namiesto toho do ZP??
Nechcem urobit nejaku chybu, az mam vsetko poriadne vyplatene.
Veeelmi pekne ti dakujem.:)