praca.apo
08.05.11,18:55
Hľadám zaujímavý projekt. Som schopný investovať 95000 EUR. Píšte SS. ďakujem
mirekvia
21.05.11,14:23
som autorom a pôvodcom finálneho strojárskeho produktu, celkový pohľad na projekt je zaujímavý so zaujímavou budúcnosťou.
blavaciko
21.05.11,18:49
fuu, bufety musia ako dobre vynasat :)))
zalobaba
21.05.11,19:15
fuu, bufety musia ako dobre vynasat :)))

fúúú.... a ešte ako.... lebo nedávno sa citujem: "pítal, či je možné dostať dotáciu na stavbu bytovky" :D

Počuj, ak by sa nikto neozval, investuj ich do mňa :cool:
bettylou
21.05.11,19:26
mimotemy misomiso práve hľadá investora, chce vyrábať šamanské spreje na prírodnej báze pre urieknuté deti (v téme urieknuté bábätko - zdravie);)
srska
21.05.11,20:10
a ja rozmýšľam urobiť diskotéku (vodu a kúrenie mám) ale len pre oldies 50-60
v letanovciach
tito100
04.08.11,08:57
Dobrý deň,

Zháňam investíciu v celkovej výške 70tis euro, z návratnosťou do 7 msiacov.
ročný čistý zisk je odhadnutý na 8 miliónov eur, z exponenciálnym medziročným rastom.

Jedná sa o poskytovanie internetovej služby z minimálnymi nákladmi, a celosvetovým predajom, z možnosťou pantentovania.
Na svete neevidujem žiadnu konkurenciu. Avšak po vzniknutí firmy na ktorú potrebujem investíciu sa môžu do 2 rokov vyskytnúť po celom svete konkurencie. Avšak v túto dobu už budú investície mnohonásobne vrátené, a firma bude mať dostatočný finančný kapitál na boj proti tejto konkurencii.

Bližšie údaje poskytnem pri bližšom záujme cz pm.

Môj prínos je :
Patentovaný nápad globálneho rozsahu,
Schopnosti a vedomosti ktoré mi umožnia to celé vybudovať bez nutnosti externých dodávateľov, čiže ďalších extrémnych investícií. (Investícia je len na nákup potrebného hardweru, priestorov).
henrieta3
04.08.11,09:12
Dobrý deň,

Zháňam investíciu v celkovej výške 70tis euro, z návratnosťou do 7 msiacov.
ročný čistý zisk je odhadnutý na 8 miliónov eur, z exponenciálnym medziročným rastom.

Jedná sa o poskytovanie internetovej služby z minimálnymi nákladmi, a celosvetovým predajom, z možnosťou pantentovania.
Na svete neevidujem žiadnu konkurenciu. Avšak po vzniknutí firmy na ktorú potrebujem investíciu sa môžu do 2 rokov vyskytnúť po celom svete konkurencie. Avšak v túto dobu už budú investície mnohonásobne vrátené, a firma bude mať dostatočný finančný kapitál na boj proti tejto konkurencii.
Bližšie údaje poskytnem pri bližšom záujme cz pm.

Môj prínos je :
Patentovaný nápad globálneho rozsahu,
Schopnosti a vedomosti ktoré mi umožnia to celé vybudovať bez nutnosti externých dodávateľov, čiže ďalších extrémnych investícií. (Investícia je len na nákup potrebného hardweru, priestorov).
Drahy hardwer a priestory...
mattto
04.08.11,09:24
Hľadám zaujímavý projekt. Som schopný investovať 95000 EUR. Píšte SS. ďakujem

takto od brucha sa neinvestuje, s najväčšou pravdepodobnosťou o peniaze prídeš aj keď sa všetky ponuky budú tváriť ako 100% isté s návratnosťou do 2 týždňov :)

keďže o tie peniaze (ak ich vôbec máš) s najväčšou pravdepodobnosťou prídeš, nech to má aspoň zmysel. Daruj ich napr. Dobrému anjelovi, alebo hociktorej onkológii a kontroluj, ako budú vynaložené do posledného centa
tito100
04.08.11,12:18
prečítal som tu asi 50 tém. a je to naozaj bieda . prečo vôbec píšete veci, na ktoré nieje nikto zvedavý ?
Kto má záujem, napíše, a dozvie sa veci, ktoré si vy očividne nedokážete predstaviť.
Dozvie sa, čo sa skrýva pod pojmom hardware.

Týmto prosím potenciálnych záujemcov o zaslanie pm, na čo následne predložím podnikateľský plán.

Keď človek napíše že potrebuje určitý obnos na určitú vec, tak to má podložené a celkom určite strávil podstatne viacej času nad výpočtom a vy nad touto odpoveďou, čím sa dostávame k podstate veci, "nemáte ani šajnu".
Zároveň prosím, ktorý nemajú čo povedať (nielen k tejto téme, ale celkovo), nech robia užitočnejšiu vec, ako spamovať poradne radami, ktoré sú odveci čím oberajú ľudí o čas venovaný príspevku podobnému tomuto.
Zaujímalo by ma, čo robia admini, keď majú zaspamované celú poradňu podobnými príspevkami

[edit]
a aby som odpovedal na "dotaz".
jedná sa o špecifický hardwere, ktorý sa musí zostaviť/zostrojiť , v dôsledku čoho je investícia taká, aká je, návratnosť taká aká je rovnako ako aj môj prínos.
Konkrétnejšie informácie nemôžem napísať verejne (očividne), od toho tu slúžia PM (ako som čítal v niekoľkých príspevkoch).
Avšak ako nový užívateľ mám zasielanie PM zablokované...
alessi
04.08.11,19:57
ja ani investora nepotrebujem, predajca sa nejaký nenájde?
tito100
05.08.11,19:01
Ospravedlňujem sa za tuto bezvýznamnú spravu ptoru ma núti odoslat systém aby som mohol odpovedat na sukromnu spravu
mindfield
19.08.11,15:07
Dobrý den ....mám 3 velmi dobré projekty ktoré budú na 100% fungovat a zarabat dobre love aj keby dosla kríza, 2 sú internetové projekty. Jeden je uplne jedinecný druhý je tiez jedinecný a funguje na svete len raz ... je to uolne zaciatok nových trendov.
3 projekt je výroba a predaj takého tovaru ktorého cena je VELMI vysoká, jeho dopyt je taký ze nikdy by tovar nestal na sklade dlhsie ako den aj v case najväcsiej krízy a je to vsetko celkom jednoduchá vec. 0903 061 747 volajte kedykolvek.
matolog
13.09.11,17:11
vymyslim nieco ? :)