Roman I
08.05.11,20:47
Ahojte, ma niekto skusenost s pripojenim sa na obecnu kanalizaciu na opacnej strane asfaltovej cesty ? Mam pozemok, kde pripojka je na opacnej strane a je tesne pred koncom ulice, teda je predpoklad, ze bude v nizsich urovniach z dovodu spadu. Cesta je novo vybudovana, asfaltova a bude ju nutne bud rozkopat alebo krtkovat, sirka asi 4 az 5 metrov.
Od susedov mam info, ze kanalizacia je v hlbke 4 metrov?! Je to mozne? Zda sa mi to prilis hlboko a to za predpokladu, ze ulica ma v buducnosti este dalej pokracovat aspon dalsich 200 metrov.
Dakujem
Palusko.sk
09.05.11,09:18
Jedine rozkopat, krtkovanim taku velku dieru asi nespravis, iba ak profi prerazackou na ktorej sa nedoplatis. 4m to s ami zda teda prehnane, ved otvor najblizsi poklop a uvidis. Kazdopadne cena bude cca 25e za 5m rury plus cena vykopu podla toho akych drahych ciganov zozenies alebo si to vykopes sam.
TomasHC
09.05.11,09:43
4m hlbka nie je prehnana, ja som mal 4,5m. Ide o to, ze som na konci zastavby, kusok od precerpavacky, kde je cela obec vyspadovana :(

Cena za pretlacanie pod cestou bola 600 eur za 8m. Nehovoriac o tom, ze som krizoval plyn, 3x vodu (obecna a dva vodovody) + optiku a metaliku od telekomunistov...